111

Тернопільська інтернет-газета “Про все” працює понад 12 років на медіаринку.

Оскільки ми пишемо цікаво та неупереджено, в соцмережах на наші новини, фоторепортажі та стріми підписано понад 150 тисяч читачів. Ми найдавніша інтернет-газета Тернопільської області.

Через війну на сході України ми відмовились від 15 тисяч підписників в російських соцмережах Однокласниках , Вконтакті та livejournal

Звісно, це негативно вплинуло на нашу  читацьку статистику. Заперечувати це не має змісту. Але ми прийняли таке принципове рішення – не розвивати наші групи у російських соцмережах, поки українці не переможуть кремлівських окупантів на Донбасі та в Криму.

Приємно відзначити, що у нас відбувся надзвичайно потужний підйом аудиторії у Фейсбуці. На нашу сторінку provse.te.ua підписалося понад 127 тисяч фоловерів.

У закритій групі у нас понад 14 тисяч 300 читачів

Через зміну політики адміністрації Фейсбуку – заборону поширювати матеріали у закритих групах, ми створили цього року відкриту групу і маємо вже 1300 підписників.

Зважаючи на засилля ботів, різноманітні капості у соцмережах, для підстраховки у нас є запасна сторінка у Фейсбуці із 3 тисячами читачів.

На акаунт сайту у твітері підписано понад 600 фоловерів.

Навіть у не надто популярній соцмережі гугл+ ми маємо 180 підписників.

Також ми розвиваємо свій ютуб-канал, який має 1700 глядачів.

Зовсім недавно ми почали розвивати свою сторінку в Instagram і добилися першого невеличкого успіху: 1000 фоловерів. Це молодіжна аудиторія, яку ми намагаємось розважити.

Загалом це понад 150 тисяч підписників. 

За 2018 рік до нас приєдналося 37 тисяч фоловерів.

Щодо статистики інтернет-газети https://provse.te.ua за 2018 рік, то на нашому сайті читачі переглянули понад 3 мільйони 623 тисячі статей. Лише 0.15% наших читачів відмовлялись від перегляду сайту. Це успіхів і журналістів, які пишуть цікаві та резонансні матеріали, і технічного персоналу – адміністраторів сайту, що полегшують “вагу сторінок”.  В середньому наш читач проводив за статтею хвилину, що є доволі пристойним результатом. За один захід читач переглядав 4 статті. Це мега-крутий показник навіть для всеукраїнських видань. Означає він те, що пишуть наші журналісти цікаво, читачам хочеться гортати веб-сайт, а “технарі” роблять все можливе, щоб це було якомога зручніше.

Щодо читацької аудиторії, то можемо зазначити, що читачі у Фейсбуці – більш зрілі та критичніші. У твітері – лаконічні. У гугл+ своєрідні колекціонери новин ))

ЯКЩО ВАМ СПОДОБАВСЯ НАШ САЙТ І ВИ ХОЧЕТЕ ЗАМОВИТИ РЕКЛАМУ – ЗАХОДІТЬ СЮДИ.

ДЕ НАС ЧИТАЛИ ЦЬОГО РОКУ

 

ТОП-20 КРАЇН, у ЯКИХ ЧИТАЛИ САЙТ “ПРО ВСЕ” У 2018 РОЦІ

ХТО ЧИТАЄ НАШ САЙТ: ГРАДАЦІЯ ЗА ВІКОМ І СТАТТЮ

СТАТИСТИКА РОЗВИТКУ НАШОЇ НАЙБІЛЬШОЇ СТОРІНКИ У ФЕЙСБУЦІ

 

ХТО НАШ ЧИТАЧ У НАЙБІЛЬШІЙ СТОРІНЦІ? МОЖНА ПОБАЧИТИ СТАТИСТИКУ ПО СТАТІ, МОВІ, МІСТА ТА КРАЇНАХ.,

А ЦЕ СТАТИСТИЧНІ ДАНІ ІЗ ЗАКРИТОЇ ГРУПИ

38% НАШИХ ЧИТАЧІВ ЗАХОДЯТЬ НА САЙТ “ПРО ВСЕ” САМОСТІЙНО. 28% – ІЗ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ.

З ЯКИХ СОЦМЕРЕЖАХ НАС ЧИТАЛИ У 2018 РОЦІ

 1 comment

  1. Михайло, 60 років

    Ви, ЖУРНАЛЮГИ, якби менше зловживали РЕКЛАМАМИ на своїх сторінках ( що аж перекриває ТЕКСТ поданого МАТЕРІАЛУ ), частіше ВИСВІТЛЮВАЛИ чутливіші для суспільства нашого ТЕМИ Дня, показували й ІНТЕРВ’Ю держслужбовців, депутатів обласного і загальнодержавного рівня, хоча б наших, від Тернопільщини, по окремих питаннях, але – ЧАСТО !, то й Люди прості, богобоязливі, котрі на офіційні веб-сайти держави ніколи не заходять, а про найближче, наболіле – може й висказатися хочуть, а – НЕМА КОМУ ?!! Навіть на сайті Тернопільської облради – ч/з “Зворотній зв’язок” – не зайдеш досі, наприкінці 2 десятки років 21-го століття, то – що можна питати – хотіти від “такої” влади, як вона – Людей боїться ??? Мали би не 150 тисяч підписників, а мільйони… Жаль, що мій акаунт на Фейсбуці заблокований ще ( були б всі ті барни-головки-люшняки та інші порошенкові сраколизи ВИСКАЗАЛИСЯ з своїми “напрацюваннями” по закінченні своєї каденції ). Для ЗЕлений таке “напутнє” СЛОВО – ой як потрібне !!! Та й для Нас, маленьких українців варто би почути їхню позицію й щодо “відкриття” ринку землі… Он, тво Тернопільської ОДА добродій Крисак – навіть не чекає ніякого ринку – аж “Дзвенить” по Україні… А свій сайт – ЗАБЛОКУВАВ, щоб ніхто й нічого не запитав !!! Люди все бачуть… Краще – замість “торгів” – розказав би Громадськості області, для початку, потім й прокуратурі – СКІЛЬКИ ще є ЗЕМЛІ в державній власності на території Тернопільщини ? Чом Барна С.С. ” не бачив ” її ? Не з того починає той Крисак, ой не з того !!! За 2 роки, відколи КМУ встановив Порядок щодо закріплення ВІДПОВІДАЛЬНИХ за дороги – треба би вже було й таблиці відповідні перед “зоною відповідальності” ПОВСЮДНО повстановлювати !!! Щоб Народ бачив : тут ВІДПОВІДАЄ селищний голова, а ТУТ – рай – чи Облавтодор !!! Курва, можете самі до цього додуматися, чи Вас треба за руку водити ще, до пісочниці ?? Бо ПОРЯДКУ інакше – ніколи НЕ БУДЕ !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.