Рейтинг найбільш високооплачуваних блогерів YouTube очолив семирічний хлопчик

Поділитися

Журнал Forbes опублікував рейтинг найбільш високооплачуваних блогеров на YouTube. Доходи найуспішнішого з них склали 22 мільйона доларів.
Канал Ryan ToysReview, який очолив рейтинг, має понад 17 мільйонів підписників. Його веде семирічний хлопчик зі США. У відеороликах він робить огляди на різноманітні іграшки. Канал був заснований у 2015 році й з того часу зібрав у сумі понад 25 мільярдів переглядів. Робити ролики для Ryan ToysReview допомагають батьки хлопчика, які вирішили не розкривати прізвище та особисту інформацію Раяна.

На другому місці рейтингу опинився Джейк Пол (Jake Paul), молодший брат іншого відомого відеоблогера Логана Пола (Logan Paul). Його канал заробив 21,5 мільйонів доларів у 2018 році. На третьому — канал Dude Perfect, над яким працює команда з п’яти осіб. Автори створюють різноманітні ролики з трюками, наприклад, як кулька для пінг-понгу запускає в дію складну систему різних механізмів, аби зрештою прокотитися через них усіх та впасти в склянку з водою.

Канал DanTDM, який посів четверте місце в рейтингу, заробив 18,5 мільйонів доларів. Його веде британський геймер Даніель Мідлтон (Daniel Middleton), який спеціалізується на грі в Minecraft. За шість років він встиг залучити аудиторію в понад 20 мільйонів підписників.

На п’ятому місці у рейтингу — експерт з макіяжу та співзасновник косметичної компанії Джеффрі Стар ( Jeffree Star). YouTube-канал приніс йому 18 мільйонів доларів.

Раніше аналітична компанія Hopper HQ склала рейтинг найбільш високооплачуваних блогерів у соцмережі Instagram. Його очолила американська телезірка Кайлі Дженнер – за один пост у її профілі рекламодавцю треба заплатити $ 1 млн, повідомляє detector.media

4 мільйони переглядів за тиждень: український “Щедрик” на скрипці

У Бучацькому районі під час новорічного ранку померла шестикласниця