Снайпер, який застрелив оперного співака Василя Сліпака, ліквідований

Поділитися

Снайпер окупантів Донбасу Денис Єфременко на прізвисько “Морячок”, що в 2016 році застрелив оперного співака Василя Сліпака, був ліквідований військами ЗСУ в районі Мар’їнки 9 грудня.

Про це повідомляють волонтери People’s Project.

“Друзі, втішна новина. Убивцю Василя Сліпака ліквідовано. Згідно даних у відкритих джерелах, терориста Єфременка на прізвисько “Морячок” знищили кілька днів тому у районі Мар’їнки.

Він – громадянин України, зрадник, що долучився до лав кремлівських наймитів одразу від початку війни”, – йдеться в повідомленні.

Про дату ліквідації снайпера у Facebook повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц.

Він нагадав, що “Морячок” був у “чорному списку” сайту “Миротворець”. Василь Сліпак загинув 29 червня 2016 року від кулі снайпера під Дебальцевим: під час наступу російських терористів під Луганським, Василь, як кулеметник, прикривав побратимів.

Снайперська куля поцілила його в груди. Василь Сліпак загинув на місці.

Після вбивства Сліпака снайпер терористів, що представився “Морячком”, давав телеканалу Росії інтерв’ю, у якому розповів про подробиці бою та убивства Василя.

Василь Сліпак – львів’янин, випускник місцевої консерваторії, останні майже 20 років жив і працював у Франції, був артистом Паризької опери. Під час подій на Майдані він брав участь у демонстраціях в Парижі, згодом долучився до волонтерського руху. Проте цього йому видавалось замало і він пішов добровольцем, обравши собі позивний “Міф” на честь улюбленої оперної партії, Мефістофеля.

2017 року Василю Сліпаку було присвоєно звання ГерояУкраїни посмертно.

На Тернопільщині під час богослужіння у храмі побилися священики

Василь Ломаченко заробив у поєдинку з Хосе Педрасою близько 2 мільйонів доларів