111

У місті Києві та інших регіонах України розміщено білборди з агітацією на користь С. Капліна та А. Садового, які не мають вихідних даних (відомості про установу, що здійснила друк, тираж, інформація про осіб, відповідальних за випуск, замовники відповідних матеріалів). Це є порушенням ч.3. ст. 59 Закону «Про вибори Президента України». Ці білборди було розміщено за кілька місяців до початку виборчого процесу, однак після офіційної реєстрації С. Капліна та А. Садового вони вважаються передвиборчою агітацією, а тому мають розміщуватися із обмеженнями, встановленими Законом «Про вибори Президента України». Зокрема, містити вихідні дані та оплачуватися із виборчих фондів кандидатів.

Це ж стосується рекламних матеріалів на користь В. Наливайченка, що розміщені в низці українських Інтернет-видань. Ймовірно, ці матеріали не були оплачені із виборчого фонду кандидата, оскільки були розміщені ще до його офіційної реєстрації.

«Частина кандидатів розмістили рекламні матеріали за кілька місяців до початку виборчої кампанії і тоді вони не вважалися передвиборчої агітацією. Однак після офіційної реєстрації С. Капліна, А. Садового та В. Наливайченка всі матеріали, що агітують голосувати «за» чи «проти» цих осіб, мають бути розміщені відповідно до виборчого законодавства», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Активні рекламні кампанії також проводять інші потенційні кандидати. Незважаючи на те, що до дня офіційної реєстрації формально вони не порушують норми чинного законодавства, такі дії свідчать про свідомі маніпуляції та публічну неповагу до основних принципів демократичних виборів.

Комітет виборців України закликає як офіційно зареєстрованих, так і потенційних кандидатів не порушувати чинне законодавство та принципи демократичних виборів і прибрати незаконну агітацію. При цьому, якщо кандидати заявляють, що не мають відношення до вже розміщених агітаційних матеріалів, то вони мали б звернутися до суду.1 comment

  1. СТАРИЙ ГОЦУЛ

    не треба “пудрити” мозги Людям, бо вже – не дурні ! Срали вони всі на Комітет Виборців України ! Роблять те, що “робить” ПОП та вся “ескадрилья” ґвалтівників України ще від торішнього літа ! Всі бачимо : МОВА АРМІЯ ВІРА…Ми йдемо своїм шляхом. Всьо народ бачить, аналізує, просто – вже не хотілося зайвої крові, тому й не організовували ніяких революцій ( крові на снігу ). Фіолетово народу не стало, “ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ” – ще від УЧОРА – НЕМА ( й не буде, бо – незаплановано було ). Закону України “Про імпічмент президента” – нема ! За неповні 5 років каденції – “підняти” статки в 85 ( вісімдесять п”ять) разів – це вже ні в які рамки не влазить !!! І є вся пиzдобратія, ЯКУ ВИМАГАЛИ МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ і ДЕРЖАВИ для боротьби ( й ПОЛОЛАННЯ вже ) корупції в Україні !!! Не було : 1. Плану тієї боротьби ( на сайті президента, згідно ЗУ “Про корупцію”, бо й в Його голові – не було такого “височайшого” бажання ! Назвемо цей період з Нашого ( втраченого) Життя – “режимом ПОПа”. Це ж при Ньому – повністю переробляли скільки разів, аж до повного анулювання ЗУ № 3206- VIII від 2012 року !!! З Його відома і “дозволу”… То – будучи в такій КПРИТИЧНІЙ АТМОСФЕРІ від свого, бо не “свого” НАРОДУ України – Йому б мабуть, було встидно ЗНОВУ БАЛОТУВАТИСЯ на посаду президента !!! Йди “своїм шляхом” під НАШИМ контролем на відсидку в Вервольф (під Вінницею, якраз з священниками був нещодавно. Може – й посвятив будівлю, збудовану ще Гітлєром ? Фист моцна тюрма буде ! Напишеш тоді свою СПОВІДЬ українському народові !!! Там – тихо буде, тільки Юлька Тимошенко й Ти, неґарантіруючий ґаранте !!! Ще такого не було, щоб скільки своїх прихлєбатєлєй ( на державні посади) понаставляти, і щоб ВОНИ – ніх… не РОБИЛИ ?!! “Геніального” прокурора, антикорупційних органів, вже й суд – сформовано, а РОБОТИ – НОЛЬ ! За Майдан Гідності – Хто відсидів ? За взірвані військові склади ( під час ВІЙНИ ! ) – Хто ? Хто взагалі в цій державі при цьому режимі ЗА ЩО ВІДПОВІДАЄ, ґарант ??? Нашо Тебе як посадовця ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.