111

252 народні депутати пропустили 50% голосувань Верховної Ради в грудні. Із них 61 нардеп пропустив понад 90% голосувань.

17 політиків не проголосували жодного разу за місяць. Нульові показники голосувань у Євгена Мураєва, Семена Семенченка, Дениса Омельяновича, Миколи Фролова, Юрія Солода, Гліба Загорія, Романа Зварича, Петра Сабашука, Ігоря Шкірі, Віталія Чепиноги, Дмитра Яроша.

Жодного разу не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Не голосували також В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.

За даними веб-сайту ВР офіційно вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто, не через хворобу чи відрядження.

Частина відомих депутатів проголосували лише кілька разів за місяць. Серед них Дмитро Добкін (взяв участь в 0,3% голосувань), Михайло Поплавський (1%), Андрій Білецький (2%), Вадим Рабінович (2%), Костянтин Жеваго (2%), Віталій Купрій (2%), Наталія Королевська (4%), Сергій Льовочкін (7%), Михайло Добкін (10%).

Натомість, найвищі показники голосувань у Віктора Пинзеника (100% голосувань), Михайла Бондаря (99%) та Івана Спориша (99%).

Всього у грудні відбулося дванадцять пленарних засідань ВР, на яких було проведено 335 голосувань. Зокрема, було прийнято закони щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення (№9355-5), а також перейменування УПЦ МП (№5309).

2 comments

  1. Андрій

    Таке враження, що вони друкують гроші і зарплати там тільки для галочки…Сумно через таке байдуже ставлення. Певне потрібно заборонити таким депутатам на наступних виборах використовувати рекламу, зокрема банери, якими заліплюють цілі міста.
    Якби я так на роботу ходив, то не довго б пропрацював =(

  2. СТАРИЙ ГОЦУЛ

    ніц, Андрію, не допоможе ! Треба НЕГАЙНО змінювати ВИБОРЧЕ ЗАКОНОДАВСТВО з тим, щоб жоден кандидат – олігарх – не був включений ( через різні державні СИТА – антикорупційні, допоки що – БЕЗДІЯЛЬНІ при “режимі ПОПа” ) – не був ВКЛЮЧЕНИЙ в Списки кандидатів на чергові/позачергові вибори ! Це – раз ! Два : Жоден жолудь ( не хочу вже писати ” кандидат “, “депутат “, ну їх всіх, включаючи Мого, від 167-го в/о, якщо НЕ ВІДСЛУЖИВ в ДДІЮЧІЙ АРМІЇ – не може бути допущений ні до посади держслужбовця, ні до депутатства в виборних органах держави ! Баби – тоже, маю на увазі – жінки, не вмієш надати першу медичну допомогу, культурно написати якийсь законодавчий “ініціативчик”, не маєш в своїй історії “значних успіхів” в державотворенні – перекрити дорожку до депутатства ! Он, в Ізраєлі, де хлопові – орізаніє зробили Іроди, там і жінки в автобусі в п”ятницю їхали “на перекур на 2 дні” додому, в повній бойовій викладці : зі зброєю, повними магазинами, в екіпіровці солдатській… То ж нема чого й українцям – боятися вільного носіння зброї ( дозволеної ), переховуватися в стінах якоїс ради, щоб не “попасти” в район бойових дій ! Планові п”ятирічні перепідготовчі навчання – для всього здорового населення держави ЗАПРОВАДИТИ ( буде москаль ще дальше пособляти тим сепарам чи НЄ ?). Народ має мати можливість і ВМІННЯ захищати свої кордони, свої ПРАВА, свою РОДИНУ… На Швейцарію Гітлер не нападав в часи 2-ї світової не тільки тому, що в тих банках – зберігається валютні запаси багатьох “моцних” в військовому плані держав світу, бо одночасно вести кілька фронтів – затяжко… А й тому, що – мова – подібна, а партизанів під брюхом – навіть той Гітлер зі своєю військовою машиною – навряд чи би витримав… Маленька Швейцарія, має повагу. Поважають того, кого й бояться ! Сильний той, Хто переборов страх…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.