111

Одного зимного робочого дня молоді працівники апарату Верховної ради замовили собі їжу в Макдональдсі з доставкою в офіс. Яким же було їхнє здивування, коли вони цю доставку отримали.

Фото з непристойними словами облетіло Фейсбук і за кілька годин з’ясувалася причина їх появи на пакетах з їжею. Виявилося, що працівник Маку, який оформляв замовлення, машинально написав останні три букви коду замовлення не латиницею (XYU), а кирилицею. У підсумку, замовники отримали їжу зі словом, яке більшість громадян вимовляє при згадці про народних депутатів або ВР в цілому.

Працівники відділу роботи з клієнтами Mc зателефонували замовникам, сказали, що «наполовину посивіли», вибачилися та пообіцяли компенсувати моральні збитки. Судячи з реакції, їх таки пробачили, повідомляє повідомляє The_Newsroom_UA .

А яке слово вимовляєте ви, коли згадуєте Верховну раду?

 1 comment

  1. СТАРИЙ ГОЦУЛ

    кажемо, що то є – Велика сільрада, на подобу Скала – Подільської селищної ради в Борщівському районі Тернопільської барно-баранівської області, де зі спискових 26 чоловік (та жіночок )- депутатів – на сесійні засідання З”ЯВЛЯЄТЬСЯ від сили 14 – 15 депутатів ( рішення сесій – АПРІОРІ є НЕПРАВОМОЧНИМИ !), а селищний голова, на подобу голові ВРУ добродію Парубію – “впевнено” штовшає “потрібні” Йому одному Рішення, наперед не підготовлені та не ОПРИЛЮДНЕНІ… САМОврядування – “відбувається” на повну силу !!! Правоохоронні органи держави, зокрема – прокуратура по указці ґаранта вже два роки – взагалі “зняла” з своєї відповідальності ЗАГАЛЬНИЙ НАГЛЯД за дотриманням законності в державі Україна… От тільки не розумію – яку державу Ми “будуємо” таким чином ? Не правову – це точно, бо як може відбуватися засідання якої би то не було РАДИ, коли НЕМА ПРЕДСТАВНИЦТВА мінімум дві третини депутатів відповідного скликання ??? А і головам ОДА чи РДА – це все – до широкої ДУПИ !!! Хто їх і ЗА ЩО КОЛИ ЗАПИТАЄ ??? Їм коби “гарно” служити своєму “шефу” – президенту й ґаранту Конституції України ( адже згідно з Його указами – призначені всі оті непідконтрольні РАДАМ на місцях ЧОЛОВІЧКИ !!! Адмінресурс, курва мама !!! Он, вже на Хмельниччині й на Вінничині – заставляють шкільних педагогів – проводити ” роз”яснювальну” роботу серед того населення, де проживає вчитель, та ще ніби дають по 1000 гривень ( якщо в доларах, то трощки більше як біблійних “30 сєрєбряників” )… До чого це все “йде” під укос ??? Де Активісти Громад, вже ніби сформованих, але ще – не організованих в ГРОМАДИ ??? Якщо за 3 роки 5каденції – не визначено МЕЖІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, не ОБГОВОРЕНО й НЕ ПРИЙНЯТО Статути Громади, то з часом – буде те, що на острові Тузла з москалями… Європа ?!! Голови треба “напічкувати” новітніми матеріалами та вчити отих сільських голів !!1 А Хто буде вчити, якщо “при кріслах урядових” – такі самі ЛОБУРІ (Олухи Царя Небесного) сидять ??? Не можна ОРГАНІЗУВАТИ ЮРИСТІВ, Зробити якійсь тематичні тренінги ??? Можна ! А Хто таке може організувати в межех нашої області ( по теперішньому й по англійськи – regionu, якщо нам не товариш Барна Степан Степанович ( історик хринов – за освітою) досі НЕ МАЄ в ШТАТІ облдержадміністрації Юридичного департаменту ??? Якось Юлька Світлична ( Харківська ОДА – має, Барна – НЄ ? ). Треба нам в області таких баранів ??? Де ? Коли ? Перед ким він за свою каденцію перебування на посаді очільника області ЗРОБИВ та ОПРИЛЮДНИВ хоч один Звіт про свою діяльність (бездіяльність) ??? Хто пам”ятає ? Так доки сам народ – не візьметься за “викорчовування” таких “спеціалістів, не переобере собі нормальих, адекватних Людей до ВЛАДИ на всіх рівнях – доти ПОРЯДКУ в Україні – НЕ БУДЕ !!! Чому в уряді України НЕМА ЖОДНОГО НІМЦЯ ? Того, що може РОБИТИ ORGNUNG ? Всякі були і є : канадейка, латиші, поляки, грузини, росіяни, в т.ч. – шпіони, а німця ( краще – 2-х ) – нема…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.