111

26 лютого о 13.00 Руслан Кошулинський, кандидат в Президенти України від об’єднаних сил націоналістів, запрошує жителів Теребовлянщини на зустріч, яка відбудеться у районному будинку культури (Центрі КіД) міста Теребовлі3 comments

  1. Даник Михайло

    Руслане Володимировичу ! Честь ! Продивився відео з ” 5-го ” каналу за 22 лютого… Молодець ! Без папірчиків виказуєш Своє ( і партії ) бачення на вирішення запущених проблем держави !! Будеш на Теребовлянщині – “вияви” активніших Людей, щоб “допомогли” тому меру ОРГАНІЗУВАТИ Об”їзд ( від світлофора – поза РВВС, лікарню – з виїздом наприкінці міста, якщо їхати в напрямку з Тернополя на Чортків ) з тим, щоб таки ПОЧАТИ капремонт участку дороги !!! Треба ПОМІНЯТИ Основу на дорозі і ЗНОВУ ГРАМОТНО ВЛОЖИТИ БРУКІВКУ, для збереження старовини, неповторності містечка й княжої Доби !!! І щоб “не так”, як це зроблено в Тернополі Над ставом ( бруківка з 1 км, шириною 9,5 метра – щезла в досі невідомому напрямку ??! Один Надал – знає, Громада міста – ніц не знає,..поки що… І ще й собі цілий мер Тернополя – “приписав” зарплату в 9,7 рази вищу, ніж середня статистична в реґіоні ??? Є що робити, треба тільки “політичної ВОЛІ”… Вважай там, бо чекаю в Скалах, в Борщові… Тут – теж є що РОБИТИ… Підтримку – отримаєш Громадську… Нехай Бог Тобі допоможе !!!

  2. Даник Михайло

    Мені от – не йде з голови : А як Тебе, Володимировичу – “запросили” на порошенківський ” 5 -й ” канал ? Розкажеш і це… ПОП – побачив сильного конкурента і тими наперед проплаченими хлопчиками, що хихикали й нервували та “знизили” рейтинг свободівця ??! Не вдалося ще нікому зупинити потяг Людей до Волі, до Свободи, до Єдності, до Розуміння вже того, що ні жид, ні москаль – не хоче Вільної, дійсно Незалежної України !!! Це добре видно й з недалекої ( 2 – 3 століття взад ! ), і теперішньої, Новітньої історії з часу проголошення Незалежності… Навіть на Майдані в 2014-му – Кого розстрілювали ? Та тих, Хто там був… Якщо б провірити й по національному признаку – то б побачили ПРАВДУ !!! На жаль, той наш Інститут національної пам”яті з Володимиром В”ятровичем – отримав “табу” на розголошення цієї “тайни”… А на фронті теперечки – кого ранять, вбивають : жидів, москалів ? Синків прокурорських, депутатських, суддєйських ???

  3. Даник Михайло, 60 років

    тільки-що “вивудив” ще одну НАДЗВИЧАЙНУ НОВИНУ з інтернету ! Хочу й з Вами поділитися, як з кандидатом на пост президента України ( по дорозі – прочитаєте, може, хай водій – веде машину, акуратно – ч/з Теребовлю, бо там – через місто переїхати – як по шиферу впоперек, але то – таке… Не заїзджайте на Борщівщині навіть ні до райради, ні до РДА !!! Чому ? Так так – нікого нема, “всє ушлі на фронт” !!! Звідки Я дізнався ? Та – дуже просто розвідка працює : відкриваєш сторінку Борщівська РДА ( є в Тернопільській барно-баранівській ОДА такий район ! ), шукаєш останні Розпорядження тої головихи, а там – Останнє – за 23.01.2019 року, під № 16.од., але й те – НЕ ВІДКРИВАЄТЬСЯ !!! Що зробиш, як “вже пороблено” в Україні ?!! Нижче – Структура апарату РДА – юридичного відділу – НЕМА ! Ще нижче – начальник юридичного відділу – Є ! На “курячих правах”, правда вже чи як ?? Та так само й в Тернопільській ОДА : юридичного департаменту – НЕМА ! Чомусь в Харківської ОДА – Є, а в Барни – нема ?!! Юлька Світлична – закінчувала свої навчальні заклади в Україні ( всі – з червоним дипломом !! ), а ці бовдурі – ніби десь в сусідній Польщі “доучувалися”, бо вже 2 роки тому – Я звертав ч/з “Зворотній зв”язок” увагу губернатора Тернопільщини, але – як самі бачите – “віз і нині – там”… барно – баранівська область ( при владі державній, на жаль…ще поки-що)… Честь !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.