На річці Нічлавка впіймали браконьєрів

Поділитися

10 лютого 2019 року при проведенні рейду інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля викрито двох порушників правил рибальства. Інцидент стався на р. Нічлавка, біля с. Гадинківці Гусятинського району Тернопільської області.

Громадяни виявились жителями Борщівського району. Вони проводили вилов риби забороненим знаряддям лову – сіткою «хваткою». У такий спосіб чоловікам вдалось добути понад 8 кг риби, а саме: карась сріблястий – 20 шт. та плітка – 12 шт. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 1 360 грн.

На осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя лову вилучено.

Нагадуємо, згідно п. 3.15 Правил любительського та спортивного рибальства забороняється вилов водних біоресурсів сітними матеріалами. Любительський лов риби в зимовий період дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блесніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’яти на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.

Управління Держрибагентства у Тернопільській області закликає громадян не порушувати правил рибальства та збуту риби. У разі виявлення фактів браконьєрства – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» відомства: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95.

Довідкова інформація:

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювалися відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один екземпляр незаконно виловленої плітки становить 85 грн, а сріблястого карася – 17 грн.

Володимир Зеленський: “Тернополяни мудрі люди, тож без підказок знають за кого голосувати”

На Тернопільщині перехожий напав на поліцейських