20 березня у бібліотеках Тернопільщини масово читатимуть Франка

Поділитися

Захід відбудеться в рамках I-го Міжобласного дня читання «Березень. Читають всі!»

20 березня об 11 год Тернопільська обласна бібліотека для дітей запрошує усіх краян долучитися до голосних читань книги славетного українця Івана Франка «Коли ще звірі говорили», якій у 2019 році виповнюється 120 років.

З метою привернення уваги до багатої дитячої літературної спадщини Каменяра до участі в акції запрошені відомі люди краю, керівники міст і сіл, письменники, артисти, представники різних професій. Це продемонструє дітям, що «читають всі» і читання допомагає людині стати відомою та успішною, бо діти, які читають, стануть дорослими, які думають!!!

У заході візьмуть участь: начальник управління культури облдержадміністрації – Григорій Шергей; лейтенант патрульної поліції ¬– Олександра Мялковська; керівник організації «Автомайдан-Тернопіль», голова тернопільського осередку «Об’єднання добровольців» – Дмитро Гайдуцький; молодіжний мер міста Тернополя – Леся Голик; підполковник поліції, начальник відділу Ювенальної превенції управління превентивної діяльності – Петро Тихович. Також будуть й інші спеціальні гості, імена яких колектив бібліотеки поки що тримає у секреті.

Довідка:
I-ий Міжобласний день читання «Березень. Читають всі!» відбудеться в рамках X Всеукраїнського тижня дитячого читання, який традиційно проходить в усій Україні наприкінці березня.

Цьогоріч Тернопільська обласна бібліотека для дітей підтримала ідею колег зі Львова й ініціює проведення Дня читання у бібліотеках для дітей нашої області, до якої також долучаться дитячі бібліотеки Івано-Франківської та Хмельницької областей. Ідея акції дуже проста: щорічно 20 березня в усіх бібліотеках-учасницях дітям читають вголос заздалегідь обрану одну і ту ж книгу.
Тетяна Хованець
завідувач науково-методичного відділу
Тернопільської обласної бібліотеки для дітей

Гройсман завітає до Тернопільської області

Гарвардський університет запрошує українців на конкурс