Нардеп Сергій Лещенко почав працювати на Коломойського?

Поділитися

Володимир Семків оприлюднив інформацію про “зміну курсу” діючого нардепа Сергія Лещенка. До роботи у Верховній Раді Сергій працював у редакції “Української правди”. Це інтернет-видання нібито фінансував олігарх Костянтин Григоришин.  Саме за гонорари від цього російського олігарха Сергій Лещенко

“Сергій Лещенко вже не просто завсідник штабу Володимира Зеленського, а, схоже, навіть набувся страху згадувати про Ігоря Коломойського.
Вчора в інтернет-виданні “Новинарня” вийшла замітка про те, що Лещенко засвітився із екс-міністром фінансів Олександром Данилюком і екс-членом НАЗК Русланом Рябошапкою на зустрічі Зеленського з Куртом Волкером. В цій замітці був коментар Лещенка, але сьогодні, дивлюся, цей коментар трохи змінився.
Наприклад: вчора Лещенко казав, що не хоче, “щоб він (тобто Зеленський) був заручником Коломойського”, натомість сьогодні цей пункт уже звучить евфемістично – “щоб не було олігархічного вплипву”.
Також змінився коментар про те, що в Зеленського “команди не існує” – натомість стало, що команда “в процесі формування”.
Я пробував розібратися: з редакції відписали, що коментар Лещенка був неофіційним, тому цей комент на прохання депутата погодилися виправити.
А остальноє додумайтє самі…

Як залишатись модною у будь-яку пору року?

Журналіст ZIK Олексій Братущак заявив, що звільняється з каналу через цензуру