Нові послуги від псевдопрацівників банку: міняють валюту

Поділитися

Окрім телефонних дзвінків, з метою отримати доступ до банківських рахунків, шахраї вийшли на вулиці. Представляючись працівниками фінансових установ, пройдисвіти виманюють гроші у стареньких пенсіонерів.

У шахрайську пастку потрапила 80-річна тернополянка. Пенсіонерку невідома зловмисниця перестріла поблизу будинку. Представилась працівницею одного з банків та запевнила стареньку, що слід обміняти старі купюри у валюті на нові, бо ж невдовзі їх вилучать з обігу.

Старенька, нічого не підозрюючи, повела шахрайку до своєї квартири та обміняла 800 доларів на нові, ще й щиро дякувала за те, що гроші не пропали.

Лише увечері, коли до неї прийшла донька, пенсіонерка довідалася, що новенькі купюри насправді не що інше, як сувенірні гроші. Довелося телефонувати в поліцію.

Краяни, перестаньте довіряти невідомим, особливо якщо їхні прохання чи пропозиції пов’язані з грошима! Працівники банку чи соціальних державних установ не обмінюють валюту, не міняють старі куп’юри на нові, а тим паче не приходять з такими пропозиціями до помешкань громадян. Застережіть від подібних шахрайств своїх стареньких родичів, знайомих та сусідів, тим самим завадивши аферистам заробити на довірі, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

6 березня в Україні буде перехідним днем до теплого весняного стрибка

Як доглядати за рудим волоссям?