На сайті українського павільйону www.ukrainian-pavilion.org оголошено прийом заявок від українських митців на участь у Венеційській бієнале. Куратори проекту «Падаюча тінь “Мрії” на сади Джардіні» запрошують приєднатись кожного та разом представити країну на міжнародній арені.
9 травня 2019 року ополудні найбільший вантажний літак в світі «Мрія», пролетить над Венецією і на декілька секунд кине тінь на сади Джардіні. Всередині літака знаходитиметься HDD диск з інформацією про всіх нині живучих художниць та художників України або художні колективи, які погодились взяти участь в проекті.