У новому сезоні «Слуги народу» «Петро Порошенко» влаштовує переворот, а «Юлія Тимошенко» розвалює країну. Ми подивилися перші дві серії і не зʼїхали з глузду

Поділитися

27 березня, на каналі «1+1» вийшов третій сезон серіалу «Слуга народу», який виробляє «Студія «Квартал 95» Володимира Зеленського. Кандидат у президенти Володимир Зеленський грає в ньому головну роль. Якщо в попередніх двох сезонах головні герої не мали очевидних прототипів, то в третьому вони списані з українських депутатів, олігархів і чинного президента. У серіалі є «двійники» Петра Порошенка, Юлії Тимошенко, Ріната Ахметова, Юрія Бойка та Юрія Луценка — у них інші імена та прізвища, але впізнати їх нескладно. theБабель подивився перші дві серії нового сезону (і не зʼїхав з глузду). Ось як там показані головні конкуренти Зеленського на виборах президента, перший тур яких відбудеться в неділю. (Спойлери! Багато спойлерів!!!)

До вечора четверга, 28 березня, на YouTube-каналі «Студії «Квартал 95» доступні перші дві серії третього сезону «Слуги народу». Перша починається з того, що Василь Голобородько опиняється у в’язниці, та показує президентство бізнесмена Сурікова. Друга — президентство Жанни Борисенко, яка змінила попереднього главу внаслідок чергового «майдану». Очевидний прообраз Сурікова — Петро Порошенко.

Суріков — бізнесмен. Він володіє корпорацією з виробництва молока, при цьому в нього непереносимість лактози. Порошенко володіє корпорацією «Рошен», у якої немає діабетичної лінійки, і він не їсть солодке.
Магазини Сурікова «розташовані біля кожної станції метро». Це відсилання до магазинів «Рошен».
Суріков говорить, що передав бізнес у сліпий траст, але насправді не передав. Петро Порошенко в 2016 році заявив, що передав «Рошен» у сліпий траст.
Суріков володіє телеканалом, який називається «Третій». Порошенко володіє «П’ятим» телеканалом.
Суріков летить у відпустку на Мальдіви. У 2018 році журналісти «Схем» дізналися, що Порошенко літав на Мальдіви, причому таємно.

Суріков пропонує корупційну схему «Амстердам+» олігарху Маматову: в Росії купують вугілля і завозять через Амстердам як куплене в ПАР. Це відсилання до формули «Роттердам+», яка діє з березня 2016 року. За цією формулою розраховується вартість електроенергії, яку ТЕС виробляють з вугілля. Більшість потужностей ТЕС, як і більшість видобутку вугілля, в Україні контролює холдинг «ДТЕК» Ріната Ахметова.
Суріков навіть жестикулює так само, як Порошенко.

Суріков постійно домовляється з депутатами й олігархами про відкати та схеми в міністерствах і каже, що для нього головне — це бізнес. Поки він відпочиває на Мальдівах, у країні починається революція. Суріков вимагає розігнати та розстріляти новий «майдан». Олігархи записують його гнівну промову на відео і зливають на телеканали. Сурікова скидають.

Далі починається пародія на одразу кількох політиків. На телешоу вривається Жанна Борисенко. Очевидний прообраз Борисенко — Юлія Тимошенко. Вона підбиває зал скандувати: «Васі — волю!», телефонує до в’язниці, де сидить Голобородько, і радісно кричить: «Вася! Вася!» Це алюзія на знаменитий дзвінок Арсенія Яценюка самій Тимошенко.

Борисенко робить багато популістських обіцянок: знизити тарифи вдвічі, підняти зарплати, побудувати дешеве житло. Тимошенко обіцяє знизити тарифи на газ у два рази.
Борисенко весь час думає про свою зачіску, мову та вбрання. Вона звертається до українців з характерною тремтячою інтонацією Тимошенко.

Борисенко в одній зі сцен кричить: «Я — президент, а не вошивий прем’єр-міністр!» Юлія Тимошенко двічі була прем’єр-міністром і вже втретє балотується в президенти.
Борисенко домовляється з олігархами, ділить з ними бюджет, не справляється з обіцянками та починає безконтрольно друкувати гроші. В Україні починається гіперінфляція, люди знову виходять на «майдан». Владу захоплюють військово-національні дружини (прототип — «Національні дружини» і «Національний корпус» Андрія Білецького), депутатів саджають у в’язницю. Слоган дружин — «Воля, прізвище, країна» — відсилання до слогану кампанії Порошенка «Армія, мова, віра».

У кінці другої серії Голобородько виходить із в’язниці та стає президентом. Після Борисенко країна поділена на безліч маленьких республік: Луганська і Донецька області об’єдналися і називаються SSSR, у Криму — емірат. Герой Зеленського каже: «України більше немає».

Євген Спірін, Сергій Пивоваров
***
Вышла третья и последняя серия «Слуги Народа». Я вам коротко опишу, про что она, и считаю что это важно, потому что выборы через два дня. Поехали. Впереди лютый треш. СПОЙЛЕРЫ!!!! МНОГО МНОГО СПОЙЛЕРОВ!!!

Серия рассказывает нам о том мире, в котором мы все проголосовали за Зеленского. (Первые две показывали пиздец, в котором победил Порох и Тимошенко, https://baa.nu/fsY4Vp ). Фактически, серия — это предвыборная программа Зеленского. Он выходит из тюрячки и попадает в кресло. Страны нет, а есть 26 княжеств и республик. Зеленский хочет что-то делать, но злые папередники ему мешают и ждут, когда же начнется дележка портфелей. Вместо этого он гонит всех ссаными тряпками и зовет своих кентов. Кенты — это еврооптимисты. Тут и Сережа Лещенко, и Залищук, и Абрамавичус и Сакварелидзе. Да-да, тот самый, он предлагает наполнить бюджет за счет «бриллиантовых прокуроров». Короче, в бюджет начинает капать бабло, коррупция повержена, пора делать реформы. Володя под кадры из ебаной «Целины» строит страну. Гудят станки, кладется асфальт, едут грузовики, растут надои. Все это похоже на советскую утопию.

Всякие республики видят процветание и, конечно же, просятся назад. Все. Кроме Галицкого княжества с Билецким во главе и СССР (Луганск и Донецк) во главе с каким-то Плотницким. Эти два персонажа приезжают к Зеленскому и устраивают срач. Мол, на Западе школ русских нет, на Востоке не чтят героев и не говорят на украинском. Ничего не выходит. Но тут ВНЕЗАПНО!! во Львове авария на шахте и спасать горняков приезжают простые дамбасские пацаны. Потому что опыт. В конце ̶к̶а̶м̶ш̶о̶т̶ ̶в̶с̶е̶м̶ ̶н̶а̶ ̶л̶и̶ц̶о̶ все братаются и Украина снова в своих границах. Снова кадры Целины, все строят, рай на земле и, наверное, ваще не надо умирать. Зеленский едет в ЕС, а там злые дяди и тети спиной к камере говорят ему, что он поц и свернул бы свою программу по освоению космоса, потому что удел Украины — это тяпка и город. Он приезжает и едет в УКУ. И там говорит: «Мы умрем, тошо долг наш перед МВФ 160 ярдов. Или отдадим бабло и будем независимые». И жители Украины приносят на Майдан свои золотые зубы. (Это не шутка, там кадр золотой горы на Майдане). Долги заплачены, спутник летит в космос, все обнимаются. Кадры Целины. Конец.

Что не показано в фильме?
А) Нет никакого намека на войну с Россией. Никакие аварии на шахте пидорасов путина из моего Луганска не уберут. Б) Вся программа — утопична. В) Без кредитов МВФ нам пиздец. Хотите вы того или нет. Г) ЕС — это какие-то 7 злых рептилоидов, которые решают, кому из стран чем заниматься. Д) Политика это обосраные трусы, хочешь ты того, или нет. Е) Крым просто так приходит в Украину, потому что тут круто. Просто пхахахаха.

Что хорошего?
Посыл, что везде люди. «И в Луганске, и в Ужгороде».

Этими выборами мы победили все: Черное Зеркало, Домик, Во все тяжкие, и даже новый клип Рамштайн. Сегодня я могу с гордостью сказать Жижеку: «Пошел нахуй со своим метамодерном». Потому что не действительность выражается в творчестве, а творчество конструирует действительность. Это когда реальность пульсирует как сфинктер и туда сюда откатывается от картин с викингами до размазни Поллока. Встречайте, дамы и господа, эпоху me aut mori. Меняйся или умри.

Eugeny Spirin

Тернопільський театр продовжує жити у совковій реальності

Тернопіль першим побачить новий український молодіжний фільм “Сквот32”