У штабі Тимошенко мають намір вести паралельний підрахунок голосів й оприлюднити результати раніше за ЦВК

Поділитися

Виборчий штаб кандидата в президенти України, лідерки партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко обіцяє провести паралельний підрахунок голосів на президентських виборах й оголосити їхні результати раніше, ніж Центральна виборча комісія.
“Без сумніву, наш підрахунок буде оголошено набагато раніше, ніж це робить Центральна виборча комісія. Це буде зроблено буквально протягом доби”, – повідомив заступник голови фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв на брифінгу в п’ятницю в Києві.
За словами С.Соболєва, у “Батьківщини” буде достатня кількість спостерігачів, які готові захистити результати виборів.
“Ми зараз завершили підготовку наших фахівців із паралельного підрахунку голосів, прошу не плутати з паралельним сервером…”, – зазначив народний депутат.
Він пояснив, що одразу ж після того, як якась дільнична виборча комісія підрахує підсумки голосування на дільниці й підпише протокол підрахунку голосів, ця сама інформація спочатку телефоном, а пізніше і “живою поштою” передаватиметься до виборчого штабу Ю.Тимошенко. За словами парламентаря, це робитиметься для того, щоб у штабу кандидата в президенти була можливість вести власні підрахунки голосування.
“Це дасть можливість оголосити реальні результати виборів ще до оголошення їх Центральною виборчою комісією”, – сказав С.Соболєв.
Як повідомлялося, лідерка партії “Батьківщина” Ю.Тимошенко балотується в президенти України.
Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня.

Житель Теребовлі пішов на злочин заради збагачення

Юлія Тимошенко: Наука та освіта забезпечать відродження України