Жертвами шахраїв стали двоє жителів Зборівщини

Поділитися

25-річний зборівчанин перерахував понад шість з половиною тисяч гривень за товар, куплений на сайті оголошень, але так і не дочекався покупки, а житель Розгадова мав надію отримати новеньке авто і майже дев’ять тисяч гривень віддав у якості застави, та виграшу не отримав.

Шахрайство, пов’язане з отриманням смс-повідомлень про виграш чи то автомобіля, чи значної суми грошей, чи навіть квартири – доволі поширене. Люди вірять, чи то пак хочуть вірити, що стали щасливчиками і готові на все, лиш би отримати дороговартісний подарунок. Пройдисвіти на це й розраховують, тому вимагають перерахунку різних сум грошей то на виготовлення документів, то на сплату податків, то ще на щось- лиш би видурити в жертви якнайбільше.

Інтернет-покупки- це зручно і швидко, проте не завжди безпечно. Чи на щодня до поліцейських надходять заяви від потерпілих, яких обдурили в мережі. Люди перераховують гроші за товар, проте так нічого і не отримують.
Правоохоронці вкотре звертаються із застереженнями бути пильними та прискіпливими у справах, де йдеться про гроші. Не платіть за товар наперед, не вірте різного роду оголошенням про виграші, ретельно перевіряйте інформацію, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Чергова аварія у Тернополі

У Тернопільській області найдешевші шашлики в Україні