Лише 21 депутат проголосував за пропозицію “включити мізки” у Верховній Раді

Поділитися

Віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко під час розгляду поправок до проекту закону “Про функціонування української мови як державної” поставила на голосування пропозицію “включити мізки” в сесійній залі. Така думка у неї виникла після перепалки з депутатом Ольгою Черваковою.

Червакова намагалася з’ясувати, не передбачена в законі подвійна відповідальність телеканалів за порушення мовного законодавства. Геращенко поставила на підтвердження поправку, яка стосувалася цього питання і не була підтримана. У відповідь Червакова заявила, що вона не наполягала на тому, щоб ставити на підтвердження поправку, підтриманий профільним комітетом, а лише уточнювала, як в законопроекті виписана ця норма.

У відповідь Геращенко сказала, що в цій ситуації хтось із депутатів з “Опозиційного блоку”, “щоб нівелювати закон”, може поставити цю поправку на підтвердження і вона не буде підтримана.

“Я б хотіла, щоб у цьому залі включалися мізки ще в когось ще, крім головуючої”, – сказала Геращенко.

У відповідь депутат від “Опозиційного блоку” Нестор Шуфрич запропонував поставити на голосування пропозицію про “включення мізків” в сесійній залі.

“Ставимо на голосування поправку щодо включення мізків в сесійній залі. Поправка за версією пана Шуфрича №1538. Голосуємо!”, – сказала у свою чергу Геращенко і включила систему голосування.

У підсумку чи то “за поправку”, чи то “за включення мізків” проголосував 21 депутат. Зазначимо, що другий день поспіль у Верховній Раді присутні приблизно не більше 50-60 депутатів, що не достатньо для прийняття будь-якого рішення. Станом на ранок среді їм залишилося розглянути трохи більше 500 поправок до “мовного закону”, повідомляє zn.ua

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Легендарний парламентський маніяк Олег Барна облапав чергового чоловіка

Неприхід Зеленського сьогодні на “Олімпійський” для здачі аналізів Всесвітньому антидопінговому агентству (WADA ) свідчить про наркозалежність чи віру, що вже переміг?