Скільки заробили на відмазуванні кріпаків від армії у військоматах Тернопільщини?

Поділитися

У рамках цьогорічної весняно-літньої призовної кампанії, сьогодні 23 квітня, з обласного збірного пункту Тернопільського облвійськкомату урочисто на строкову військову службу відправлено юнаків до війська. Перші призовники вирушили до навчальних центрів Збройних Сил України та Державної прикордонної служби на Київщину, Черкащину, Полтавщину і Львівщину.
Проводжали тернополян до армії рідні, близькі, духовенство, керівництво області й міста та представники громадськості.
– Держава потребує Вашої підтримки. Саме ви, молоді та завзяті, маєте стати опорою нашої Вітчизни. Ви відправляєтеся до війська, щоби навчитися боронити рідну землю. Дякую Вашим батькам за те, що виховали справжніх захисників, – звертаючись до присутніх зазначив ТВО військовового комісара Тернопільського обласного військкомату полковник Олександр Скумбрій.
Він також наголосив, що жоден зі строковиків не служитиме у районі проведення ООС у Луганській та Донецькій областях, а виконуватимуть завдання у пунктах постійної дислокації військових частин, які розташовані за сотні кілометрів від місця конфлікту.
Впродовж квітня-червня, доки триватиме весняний призов на строкову військову службу, до лав Збройних Сил та інших військових формувань України планується відправити понад півтисячі мешканців області віком від 20 до 27 років, повідомляє Василь Лабай, спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони,

Тернополяни їдуть захищати українську мову

Фірташ й далі все розпродує: Тігіпко купив торгово-офісний центр “Арена Сіті”