111


Вчора у Тернополі впав дощ. Через імітацію прибирання у файному місті, а точніше зароблянні до 20 мільйонів гривень на рік найвищими посадовцями міської ради, місто постійно затоплює. Бруд, який несуть дощові води, за 10-15 хвилин забивають дощові колектори.

Нещодавно у сквері Миру захланні тернополяни у змові з владою розпочали будівництво багатоповерхівки, захопивши частину зеленого газону. Горе-будівельники, яких пов’язують з колишніми правоохоронцями, вирили глибоченний котлован на десятки метрів для десятиповерхівки. Проте, будівельники нехтують не лише законодавством України, але й елементарними законами фізики. Про це пише у соцмережі небайдужий тернополянин Bodko Su.

Чоловік розмістив у соцмережі вражаючі фотографії наслідків першого дощу в Тернополі у 2019 році. Тернополяни з остахом очікують, що станеться після кількох місяців, коли традиційно падають дощі.Що робиться через дорогу від будівництва в парку Топільче – можна побачити у відеозаписі.


 

1 comment

  1. Толік

    читаю вас багато років. ніколи не розчаровуєте. разом бували на кількох акціях. бачив, як висвітлюєте потім. у Тернополі ви фактично єдиний незалежний інформаційний ресурс. хоч ви названі трохи старомодно – інтернет-газета, але змістовно даєте фору новим сайтам-пустишкам, які виникають. два інтернет-телебачення Тернополя виникли за останній рік, а подивитись в них не має нічого. одні журналісти дурні як пробки, а в інших є рабовласник. а ваше направлення на читача, інтереси громади спочатку викликали великий скепсис. моя племінниця, як нині випадково з’ясував в маршрутці, дописує вам. правда, сказала, ви з 5 текстів лише 2 оприлюднили. решта забракували. жарти-жартами, але спасибі, що повідомляєте під таким гострим соціальним кутом, як ніхто у Тернополі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.