На минулих виборах до Верховної Ради масово йшли комбати, а тепер – блогери і актори

Поділитися

Ера інтертейменту

Якщо на минулих виборах, з огляду на запити суспільства, парламентські партії масово вели у ВР комбатів, то тепер настала ера медіаперсон. З огляду на перемогу Зеленського та рейтинг “Слуги народу” на його особі та з порожнім списком, у новий склад РВ йдуть актори, продюсери та блогери.

Партія Зеленського з офіційним рейтингом 44% (а після розпуску ВР буде ще більше) розраховує на одноосібне формування коаліції. А також на те, що під свої 44% проведе до Ради будь-якого ховрашка. Серед вже відомих майбутніх депутатів – актор “Кварталу” Юрій Корявченков та кілька акторів “Ліги сміху”.

“Я все передбачив, одного боюся: якщо зараз на мій округ заїде якесь мале гімно на велосипеді – це все було дарма” – зізнавався нещодавно один депутат, який вже щільно засіяв свій округ.

Партія Порошенка перейменувалася, додавши до назви одне слово, і теж анонсує “нові обличчя” на чолі зі старим президентом. У списку, поряд з грошовими мішками, як кажуть, знайдеться місто для радників Порошенка та інших ідейних порохоботів-блогерів.

Народний фронт зі стабільно непрохідним рейтингом всерйоз роздумує, щоб перекритися мажоритарками без списку. Причому, дехто з них збирається висуватися під чужими знаменами. Кількох депутатів може забрати до себе БПП і Гройсман, частину – Тимошенко.

Наприкінці минулого тижня джерела принесли нам звістку про об’єднання Юлії Тимошенко з мером Києва Віталієм Кличком, який зібрався провести свою групу через її список, давши їй за це грошей на передвиборчу кампанію. Однак, на сьогодні ці домовленості відмоталися назад: силовий блок “Батьківщини” під керівництвом Андрія Кожемякіна, нібито, здійняв бунт з лейтмотивом “список – не гумовий, нам самим місць не вистачає”, внаслідок чого Тимошенко передумала об’єднуватися і добиратиме грошей на кампанію за рахунок мажоритарників від НФ, які висуватимуться від Батьківщини. Таку саму схему проходу, за нашими даними, Тимошенко обіцяла й “кличківським”. Інформацію про недооб’єднане об’єднання підтвердили наші джерела в партії Тимошенко, у Кличка наголошують, що остаточних домовленостей ні з ким не було і нема і “переговори ведуться з усіма. Хоча, Вакарчук і Смішко серед цих “усіх”, за нашими даними, таки є.

У проросійському таборі, тим часом, запанувала тимчасова згалода. Джерела кажуть, що заради спільної мети ахметівські помирилися з медведчуківськими. І поділили список натроє: третина – Ахметову, третина – Бойку-Льовочкіну, а ще третина – Рабіновичу з Медведчуком. Іншими словами, поділили по-братськи: дві третини – Ахметову, одна – Медведчуку. Тепер вони всі разом бояться електорально близької партії “Погані Гени” (у першій п’ятірці – одіозні мери Геннадій Труханов та Геннадій Кернес).

Але головна “золота акція” поточної кампанії – це, звичайно, прем’єр Гройсман. Продюсер усіх тарифів (у громадській уяві) з особистим рейтингом 0,9% нещодавно вирішив, що він – сам собі продюсер, і надумав іти на вибори самотужки. Розраховує на якісь міфічні 20 депутатських місць, для яких потрібно подолати 5% бар’єру, повідомляє The Newsroom

У Тернополі нібито насадять квітів на 8 мільйонів 300 тисяч гривень

У Тернополі СБУ почала скандальне будівництво на вулиці Білогірській