111

Прокуратурою Тернопільської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Тернопільській області ДЗЕ НП України викрито заступника міського голови Чорткова Олега Недокуса на одержанні через пособника 800 доларів США неправомірної вигоди від місцевого підприємця.
Встановлено, що посадовець, знаючи про наміри фізичної особи- підприємця встановити носії зовнішньої реклами – біллборди на території міста, вирішив залучити в якості посередника в отриманні хабара їх спільного знайомого. За сприяння в прийнятті позитивного рішення виконавчим комітетом міської ради та надання дозволу підприємцю на розміщення 8 біллбордів чиновник вимагав від нього 800 доларів США. Частину обумовленої суми заступник міського голови отримав від посередника у квітні цього року, при одержанні решти – 600 доларів США був затриманий правоохоронцями.
Посадовцю органу місцевого самоврядування, який курував у мерії питання житлово-комунальної сфери повідомлено про підозру за ч.3 ст.368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане із вимаганням).

Також повідомлено про підозру посереднику у скоєнні злочину. Вирішується питання про обрання їм обом міри запобіжного заходу, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Даник Михайло, 60 років

    це – ХУЙНЯ, якихось там 800 американських рублів… Ви б ЗАТРИМАЛИ та відразу й УВ”ЯЗНИЛИ того недолугого Нашого голову ТОДА Барну Степана Степановича за ТЕ, що Він і вся Його поки-що ОДА – ніхуя не думає за ВІДНОВЛЕННЯ ПРОЇЗДУ ч/з міст в с. Лисівці Заліщицького району !!! Міст обвалився від великовагових машин, фактично від ПЕРЕГРУЗОК, бо збудований ще десь наприкінці 70-х, поч. 80 -х років минулого століття, для розрахунку нагрузки в 10 тонн ( ГАЗ, ЗИЛ, трактор з причепом і т.ін. ), а тепер ті фури 40 – 50 тонні – довершили руйнування несучої частини моста… Переїхати нема куди з Борщова на Товсте !! Головним перевізником на кожній окремій території України є МІСЦЕВІ ДЕРЖАВНІ АДМІНІСТРАЦІЇ !!! Вони й Ліцензії автобусним перевізникам ВИДАЮТЬ і мають право контролювати дотримання всяких Графіків перевозок пасажирів, бо й самі – ЗАТВЕРДЖУЮТЬ і ПОГОДЖУЮТЬ… Вже від 13 ЛЮТОГО 2019 року – НЕМА МОСТА, а вони ( два брата – “демократа” Барни – “граються” дефензивами ) ?!! Жоден з них ЖОДНОГО РАЗУ за свою каденцію НЕ ЗРОБИВ ЖОДНОГО ПУБЛІЧНОГО Звіту про діяльність свою ??! Чому “так” має бути ??? НАХУЯ Нам їх – тих Барнів – баранів в області ?? Розкиньте, блін, військовий понтон, але ПРОЇЗД – ЗАБЕЗПЕЧТЕ !!! НЕ ГОДНІ – нахуй з площі !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.