111

На Тернопільщині військово-патріотичне виховання молоді серед пріоритетів у артилеристів окремої артбригади ОК «Захід». Цими днями на базі навчального центру військової частини у селі Біла проходять традиційні щорічні військові вишколи старшокласників області. Участь у навчально-польових зборах, які відбуваються у рамках допризовної підготовки, беруть понад півтори тисячі юнаків.
Військовослужбовці-артилеристи забезпечують проведення занять, інструктують на навчальних місцях під час виконання практичних вправ зі стрілецької зброї та надають спорядження. Для військовослужбовців даний захід актуальний оскільки він орієнтований на формування у молоді готовності до захисту Батьківщини, розвиває бажання здобувати військові професії та проходити службу у Збройних Силах України.
– Продовжуємо планомірно виховувати у наших вихованців почуття патріотизму, тобто доброго відношення до Вітчизни. Головне завдання – дати зрозуміти старшокласникам що таке бойова стрільба, відчути автомат та запах пороху, – каже директор тернопільської школи допризивної підготовки підполковник Валерій Бондар.

Василь Лабай, спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони.

1 comment

  1. Даник Михайло, 60 років

    То с.Біла під Тернополем – трошки задалеко від смт. Скала – Подільська на Борщівщині… Нам “наш ворог № 1” – сам селищний голова “добродій” Мирончук Віктор Павлович, який і сам ані дня в діючій армії не служив, влаштовує всім охочим сельчанам такий самий “вишкіл” по військово – патріотичному вихованню … прямо в центрі селища !!! Понавикопував спеціальним екскаватором ЯМИ, глибиною в ріст Чоловіка ( щоб не лягати на пузо, та не мастити костюма чи гімна…стерки ), скоро видасть всім по АК ( без патронів, правда ), і будемо, ховаючись за поки-що стоячі електричні стовпи для вуличного освітлення на вул. Грушевського “відстрілюватися” від можливого ворога, що мав би проїзжати невдовзі… А може він ( ворог ) вже й “засів” в комунальній бібліотеці ( бо ж сільраду ” переробляють під ЦНАП, правда – без пандусів, без погодження з Громадськістю Громади, бо ті всі члени – сплять, а Мирончук – своє “робить”, гроші “відмиває” по Програмі й dobre або й дуже DOBRE… Скоро викличемо ( для допомоги хороших “рахівників” з НАБУ, НАЗК ), хай нам порахують по системі “що по чому”, бо голова клятий – і публічного Звіту перед Громадою навіть не думає робити !!! Звісно : Тернопільська область – є барно-баранівська вотчина !!! А чим більше Громадськість буде вдавати з себе “байдужу” та НІМУ, тим більше буде БАРДАКУ повсюдно в Скала – Подільській ОТГ… Це – тверде переконання моє…Бо чує БЕЗНАКАЗАННІСТЬ досі… “Так” бути НЕ МОЖЕ довго ! Прийшла ПОРА…звітувати за “РЕАЛЬНІ СПРАВИ” ж !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.