​​Порошенко не прийшов на допит у прокуратуру, ГПУ хоче привести його “силою”

Поділитися

Президент Петро Порошенко не з’явився в прокуратуру на допит як свідок у справі про події на Майдані в 2014 році.

Про це повідомив в ефірі українських телеканалів представник Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, зазначивши, що глава держави не попередив про неявку.

“Свідок на допит не прийшов. Зі слідчим ніхто не зв’язався. Не повідомили причини… Оскільки не з’явився, будемо далі викликати”, — сказав він.

Він пояснив, що допит, який відбувся 2,5 року тому, досі не отримав процесуального статусу, оскільки Порошенко не підписав протокол.

“Він поспішав тоді й попросив підписати наступного дня. І ось цей наступний день, незважаючи на десятки наших нагадувань, не відбувся”, — зазначив Горбатюк.

Представник ГПУ додав, що в разі повторної неявки Порошенко на допит, Генпрокуратура буде ініціювати силовий привід після припинення його президентських повноважень.

“На сьогоднішній день привід не можна застосувати… Якщо закінчаться повноваження, то ми будемо звертатися до суду про застосування до нього приводу”, – уточнив він.

У свою чергу генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Порошенко готовий дати свідчення у справі про загибель людей на Майдані.

Уродженець Росії з Луганщини у Тернополі поранив ножем сусіда

Як львівське сміття потрапляє на Тернопільщину