111

Президент Петро Порошенко не з’явився в прокуратуру на допит як свідок у справі про події на Майдані в 2014 році.

Про це повідомив в ефірі українських телеканалів представник Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, зазначивши, що глава держави не попередив про неявку.

“Свідок на допит не прийшов. Зі слідчим ніхто не зв’язався. Не повідомили причини… Оскільки не з’явився, будемо далі викликати”, — сказав він.

Він пояснив, що допит, який відбувся 2,5 року тому, досі не отримав процесуального статусу, оскільки Порошенко не підписав протокол.

“Він поспішав тоді й попросив підписати наступного дня. І ось цей наступний день, незважаючи на десятки наших нагадувань, не відбувся”, — зазначив Горбатюк.

Представник ГПУ додав, що в разі повторної неявки Порошенко на допит, Генпрокуратура буде ініціювати силовий привід після припинення його президентських повноважень.

“На сьогоднішній день привід не можна застосувати… Якщо закінчаться повноваження, то ми будемо звертатися до суду про застосування до нього приводу”, – уточнив він.

У свою чергу генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Порошенко готовий дати свідчення у справі про загибель людей на Майдані.2 comments

  1. Даник Михайло, 60 років

    про все те, що Він “готовий ” чи досі – не був ГОТОВИЙ дати, як “законопослушник”, бо Сам був ніби ґарантом Конституції України, а перетвіорився в… Навіщо сьогодні, 15 – го травня 2019 року “випробовує” терпіння українців, запускаючи до 15 бойових вертольотів над Києвом ? Навіщо тих “новопризначень” з Хєнєралами, якщо Україна має менші ЗСУ чим чисельність поліції, недореформованої міліції, всяких “кордів” і шкордів ??? Суди й радіомовлення – всюду хоче “своїх” людішок понаставляти, щоб ВБЕРЕГТИ свою ДУПУ ??? Не получиться, бо Народ України, вибачте – об”йобаний Порошен і Ко (мандою ) прихвостнів – все ДОБРЕ БАЧИТЬ і РОЗУМІЄ !!! Навіть відійти від “корита” – не може по-Людськи… Боїться КАРИ НЕБЕСНОЇ, отож…

  2. Даник Михайло, 60 років

    та тих самих генералів в Україні є стільки, як не більше, ніж у всій групіровці натовців в Європі !!! Якби це все відповідало дійсності, що звання понадавав Порошенко ЗА ЗАСЛУГАМИ, то війна в Україні – давно б мала бути закінчена з Московією і кордони решток Московії – мали б бути за Уралом !!! Дебілізм в Пороха чи манія величності – скоро й про це дізнаємося… ПОРА…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.