Тернополяни, які виступають проти знищення частини парку імені Шевченка, збираються 11 травня на пікнік

Поділитися


“Запрошуємо тернополян висловити свою думку щодо облаштування рекреаційно-відпочинкового комплексу біля озера (на набережній Тернопільського ставу від ФСТ «Динамо» в сторону заводу «Опілля» в парку ім. Т. Г. Шевченка)”,- йдеться в опитуванні щодо облаштування зони рекреаційно-відпочинкового комплексу біля озера у Тернополі. Значна частина коментарів там вкрай негативна, адже замість зеленої зони постане черговий комерційний проект. Кажуть, що це нажертися ніяк не може родина нардепа Заставного.

11 травня, о 16 годині відбудеться “Пікнік біля модринок”. Це вже друге зібрання у формі публічного обговорення трансформації міського простору “Трав’яний Пляж”.

Організатори обговорення зазначають:”Щоб бути активними учасниками життя міста, та об’єктивно впливати на спільну власність жителів Тернополя, ми проведемо живі публічні обговорення Трав’яного пляжу. Яке майбутнє чекає на вільну рекреаційну територію? Що позитивного, а чим негативний проект влаштування відпочинкового комплексу? Яка твоя думка з цього приводу і хто її почує? Приходь змінювати Тернопіль у місто для Людей!


Як львівське сміття потрапляє на Тернопільщину

У новому приміщенні тернопільського архіву, яке досі не прийняте в експлуатацію, стався нещасний випадок