У селі Ковалівка під час свята останнього дзвоника на подвір’я школи приземлився помаранчевий гелікоптер

Поділитися

У маленькому селі Ковалівка Івано-Франківської області, просто під час свята останнього дзвоника на подвір’я школи раптово приземлився помаранчевий гелікоптер. І це не зйомки фільму. Вертоліт подолав понад 500 км з Києва, отримав безліч дозволів і все заради того аби втілити в реальність мрію 7-річного онкохворого Святослава Пішака, підопічного проекту Здійсни мрію. Понад усе хлопчик мріяв прилетіти на гелікоптері у школу на святкову лінійку до своєї сестрички Андріанки та подарувати їй великий букет троянд. Сотні школярів, односельців, гостей із сусідніх сіл, поліція, МНС та пожежники стали свідками здійснення цієї мрії – для них вона стала справжнім святом, а сама сестричка, п’ятикласниця Андріанка не змогла стримати сльози.
У спецоперації зі здійснення мрії були задіяні десятки чарівників, які змогли подолати навіть найскладніші перешкоди на шляху до здійснення, а їх було чимало – непридатність майданчика для посадки гелікоптера, несприятлива погода та умови безпеки – щира дитяча мрія подолала усе.

І, як виявилося, чарівники проекту здійснили мрію не тільки Святика та його сестрички Андріани, а й ще понад двох сотень дітей – учнів школи, для яких приліт вертольоту став подією року. Кожен школяр встиг посидіти за штурвалом, а пілоти розповідали про управління гелікоптеру.

Хлопчик виношував секретний план тріумфального вітання вже два роки. Він намалював свою мрію для арт-марафону #моядитячамрія ще в лікарні, де долав рак крові. Цей малюнок і потрапив до рук куратора Здійсни мрію Лідії Таран та підкорив своєю чуттєвістю.

Мама Святика, Світлана, розповіла, як у сина з’явилася така оригінальна мрія: «Аби Святику було хоч трошки легше переносити лікування і хіміотреапії ми намагалися його якось розважати. І от одного разу ми поїхали у музей авіації, там він побачив літаки і так був вражений, що сказав мені – мама, я на машині і поїзді їздив, а на вертольоті не літав. А потім сказав, що полетів би до Андріанки в школу, бо дуже скучав».

Лідія Таран поділилася, що це перша мрія в проекті, яку дитина замовила не для себе. Найбільше, чого хотів хлопчик – вразити свою сестру: «Як показало дослідження «Про що мріють діти?», яке ми проводили минулого року, 39% дітей, які тривалий час знаходяться на лікуванні, хочуть використати суперсилу на користь інших людей. Що цікаво, серед здорових діток ця цифра значно менша».

Наодинці з другом

Біткойн підскочив на 125%, а в п’ятницю крипту вже продавали за $ 8,300