Віктор Павлік покинув дружину заради 25-річної концертної директорки

Поділитися

Артист приховував роман протягом трьох років. Український співак Віктор Павлік, який нібито зібрався у політику, приголомшив змінами в особистому житті. Так, 53-річний Віктор розлучився з дружиною Ларисою та перебуває вже три з половиною роки у стосунках з 25-річною Катериною Репяховою. Пара не афішувала стосунки, аби не робити боляче ексдружині та сину Павліка, який бореться з раком.

“Ми не даємо інтерв’ю на цю тему. Вона для нас все ще дуже особиста. З Ларисою ми розлучилися і зберегли дружні стосунки, я завжди буду вдячний їй за все, буду підтримувати і робити для них з сином все, що в моїх силах. Так життя склалося, що ми зустрілися з Катею і щиро покохали одне одного. Ми хочемо, щоб всі були щасливі”, – прокоментував Віктор Павлік “Фактам”.

А от молода обраниця Павліка часто у своєму Intsagram постить фото з ним. На світлинах вони обіймаються, цілуються та мають щасливий вигляд. Дівчина відсвяткувала день народження у червні разом з Віктором та своєю мамою.
Пара часто подорожує. А невдовзі, схоже, збирається одружитися. На сторінці Катерини у фотоблогу сказано, що вона заручена, повідомляє tsn.ua

У Прошові водій автомобіля збив двох дітей на велосипедах

Рейтинг партії Зеленського “Слуга народу” почав падати, а “Голос” Вакарчука стрімко набирає