111

“Те, що сайти обласної та районних державних адміністрацій в Тернопільській області напередодні президентських виборів масово публікували агітаційні матеріали Порошенка не дуже дивувало. Такий стиль роботи кожної влади, яка відходить. Але інформування на сайті Тернопільської обласної державної адміністрації про передвиборчі кроки одного із кандидатів в депутати, навіть якщо мова йде про звільненого колишнього очільника ОДА, це вже явно перебір.
P.S. Можна було б показати поважному гостю з Києва не тільки гаївський міст і довгобуд обласної бібліотеки, але й нелегальні заправки, які розпочали працювати в області за каденції Степана Барни та не сплачують жодних податків і не мають жодних дозвільних документів. Дві з них знаходяться в п’яти хвилинах їзди як від моста, так і від бібліотеки”,- пише колишній народний депутат Володимир Бойко

2 comments

  1. Даник Михайло, 60 років

    Хоче “такої” роботи, щоб знову ні за ЩО не відповідати… Жодного публічного Звіту за період своєї безДІЯЛЬНОСТІ на посаді очільника ТОДА ця ОСОБА не зробила !!! А щоб уникнути ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за те, що дурив голови суспільству і державним антикорупційним органам – хоче переховатися за депутатською недоторканістю… От і весь РОЗКЛАД думок Степана Барни… За розвалений міст і не встановлений понтон ( для переправи ) ч/з р.Серет в селі Лисівці Заліщицького р – ну Я б йому сам ЯЯ нам’яв добряче !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.