111

Тягнув зловмисник спиртне, продукти та інші необхідні йому товари потроху, так, щоб не викликати підозр. Таким чином на нічні закупи до сільської крамниці ходив майже п’ять місяців, бо підібрав ключ до замка вхідних дверей.

Кримінальне провадження за фактом крадіжки слідчі Зборівського відділення поліції розпочали щодо 34-річного жителя одного з сіл. У ході досудового розслідування з’ясувалося, що зловмисник протягом майже п’яти місяців обкрадав місцеву крамницю. Проникаючи всередину торгового закладу шляхом підбору ключа, брав небагато: випити, закусити, щось для дому – аби не викликати підозр у власників чи продавців магазину. Після проведеної ревізії було встановлено, що сума завданих збитків становить десять тисяч гривень.

Встановити особу крадія поліцейським допомогли камери відеоспостереження, розміщені у крамниці. Зловмисник у скоєному зізнався. Триває досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області2 comments

  1. Михайло, 60 років

    і за тих 5 місяців ні власник, ні продавець зовсім не перевіряли дані, які зафіксувала КАМЕРА СПОСТЕРЕЖЕННЯ ? Щось не віриться… То для чого тоді встановлювали не ДЕШЕВУ ШТУЧКУ ??

  2. Стаховик

    А як же страхування? Чому люди так байдуже відносяться до серйозних справ? Це ж такі збитки… Якщо не вмієш вести бізнес- не берись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.