Вгадайте, як мер Тернополя Надал заробить на ощищенні водойм?

Поділитися

Мер Тернополя Сергій Надал повідомив у Фейсбуці, що уже за декілька днів в Тернополі розпочнуться роботи з очищення водойм, що знаходяться у гідропарку «Топільче».

“Рішення про очищення каналів і штучних водойм в парку було прийняте на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі експертів і екологів. А для виконання цих робіт на чергової сесії Тернопільської міської ради з бюджету громади спрямували понад 1,7 млн.грн. Очищення водних об’єктів відбуватиметься в два етапи- спочатку роботи проведуть довкола Козацького острова, а з вересня – на усіх інших водних каналах в «Топільче».

У Тернополі ці водойми не очищувалися більше 30-ти років, і за цей час вода сильно замулилася, через що потік води з Тернопільського ставу не може належним чином проходити до цих водойм.

Очищення тернопільських водойм продовжаться і наступного року. Зокрема, заплановано також очистити русла річки Серет”,- повідомляє Надал.

Звісно, очищувати треба. Але ж наші ж чиновники роблять лише через відкати або свої фірми.

Не так давно, ще за каденції Надала, довкола Козацького острівця чистили намулу. Кілька днів. Аже поки не випав дощ і робітники ледь не втопили там міні-екскаватор.

Є питання й до проекту робіт: чи погоджений він у відповідних інстанціях чи надалівці все будуть робити “на око”, як от стелять бруківку, садять дерева…

У Тернополі хлопець зарізав залицяльника матері та зняв процес вбивства на телефон

Крадій виніс з магазину товару на майже десять тисяч гривень