У день жалоби іноземні студенти в Тернополі влаштували танці

Поділитися


Вчора, у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в центрі Тернополя викладачка місцевого медичного університету разом з іноземними студентами влаштувала танці. Про це повідомив у соцмережі ветеран російсько-української війни, керівник Правого Сектору у Тернопільській області Назар Сарабун. Він поспілкувався з студентами, викладачкою, яка запевняла, що таким чином нібито студенти вшановують пам’ять наших воїнів.

ВИКЛАДАЧ МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Сьогодні медуніверситет поширив офіційну інформацію:”Тернопільський національний медичний університет приносить вибачення з приводу ситуації, що склалася 29 серпня 2019 року під час вшанування пам’яті загиблих учасників АТО. Захід, який відбувся цього дня на Театральному майдані, був виключно ініціативою студентів. Адміністрація університету не була поінформована про це і дозволу на його проведення не давала. Студенти є з числа тих іноземних громадян, які щойно прибули на навчання до Тернополя і мало обізнані з українськими традиціями та пам’ятними датами для нашого народу. З цього приводу з ними буде додатково проведена профілактична та освітня робота. Щодо викладача, яка брала у цьому участь, буде вжито адміністративні заходи.

В Тернопільському національному медичному університеті проводиться велика робота щодо ознайомлення іноземних студентів з українськими звичаями і традиціями, для них діє клуб з вивчення української мови. Іноземні громадяни є активними учасниками волонтерського руху в університеті, вони багато допомагають сиротам, інвалідам, перестарілим особам нашого міста і області. Також долучаються до всіх акцій щодо допомоги бійцям АТО. Нещодавно за кошти іноземних студентів було придбано автомобіль для потреб наших захисників і передано його на фронт”

 

До вас телефонують з банку? Приготуйтеся втратити кошти

У Почаєві сталася аварія