Яку користь система ProZorro приносить підприємцям

Поділитися

За час від початку своєї роботи у 2016 році система Прозорро створила неабиякі можливості для ведення бізнесу, посприявши зростанню цілої екосистеми підприємців. Сьогодні як держ закупівлі, так і реалізація активів приносять до бюджету величезні суми, ще й стимулюючи економічний розвиток.

Постачання товарів, послуг і робіт державі

Ринок публічних закупівель в Україні — це сотні мільярдів гривень на рік, частину з яких може отримати будь-який підприємець. Для цього йому достатньо зареєструватися у системі та запропонувати організатору тендера найбільш вигідні умови співпраці. Потрапити на відкриті електронні торги може будь-хто: велика компанія, фізична особа-підприємець чи навіть нерезидент!

Порівняно із традиційними тендерними процедурами минулого, сучасні онлайн-аукціони стали набагато прозорішими й простійшими. В результаті серед переможців з мільйонними контрактами можна знайти навіть неповнолітніх сімнадцятирічних підприємців, які вже у такому віці успішно співпрацюють з державними замовниками, приміром, у галузі постачання продуктів харчування для освітніх закладів.

Наразі можливості для заробітку у даному напрямі ще більш розширились завдяки запуску ProZorro Market — офіційного інтернет-магазину для допорогових закупівель. Цей сервіс було запущено лише кілька місяців тому, але кількість представлених у системі товарних категорій наразі збільшилася майже вдвічі за рахунок приєднання нових постачальників.

Придбання держактивів

Крім того, що держава постійно купує за допомогою системи ProZorro необхідні речі, вона також активно продає непотрібні — різноманітні об’єкти, утримання яких на балансі не приносить помітної користі офіційним установам. Розпродажі державного майна організовують за допомогою спеціального окремого сервісу, який називається Прозоро Продажі. На продажі виставляються:

● будівлі, приміщення та комплекси будівель;

● права оренди та дозволи на користування;

● спецдозволи на видобуток копалин;

● пакети акцій підприємств;

● майнові комплекси та підприємства;

● транспортні засоби;

● техніка, обладнання та рухоме майно;

● права оренди рухомого складу залізничних операторів;

● активи банків;

● недобудовані споруди.

Поступово сервіс перетворюється на величезний державний вітчизняний маркетплейс, де можна купити будь-що. У найближчому майбутньому на додачу до малої приватизації очікується запуск великої приватизації.

=================
Яку користь система ProZorro приносить підприємцям
 За час від початку своєї роботи у 2016 році система Прозорро створила неабиякі можливості для ведення бізнесу, посприявши зростанню цілої екосистеми підприємців. Сьогодні як держ закупівлі, так і реалізація активів приносять до бюджету величезні суми, ще й стимулюючи економічний розвиток.
Постачання товарів, послуг і робіт державі
Ринок публічних закупівель в Україні — це сотні мільярдів гривень на рік, частину з яких може отримати будь-який підприємець. Для цього йому достатньо зареєструватися у системі та запропонувати організатору тендера найбільш вигідні умови співпраці. Потрапити на відкриті електронні торги може будь-хто: велика компанія, фізична особа-підприємець чи навіть нерезидент! Порівняно із традиційними тендерними процедурами минулого, сучасні онлайн-аукціони стали набагато прозорішими й простійшими. В результаті серед переможців з мільйонними контрактами можна знайти навіть неповнолітніх сімнадцятирічних підприємців, які вже у такому віці успішно співпрацюють з державними замовниками, приміром, у галузі постачання продуктів харчування для освітніх закладів. Наразі можливості для заробітку у даному напрямі ще більш розширились завдяки запуску ProZorro Market — офіційного інтернет-магазину для допорогових закупівель. Цей сервіс було запущено лише кілька місяців тому, але кількість представлених у системі товарних категорій наразі збільшилася майже вдвічі за рахунок приєднання нових постачальників.
Придбання держактивів
Крім того, що держава постійно купує за допомогою системи ProZorro необхідні речі, вона також активно продає непотрібні — різноманітні об’єкти, утримання яких на балансі не приносить помітної користі офіційним установам. Розпродажі державного майна організовують за допомогою спеціального окремого сервісу, який називається Прозоро Продажі. На продажі виставляються: ● будівлі, приміщення та комплекси будівель; ● права оренди та дозволи на користування; ● спецдозволи на видобуток копалин; ● пакети акцій підприємств; ● майнові комплекси та підприємства; ● транспортні засоби; ● техніка, обладнання та рухоме майно; ● права оренди рухомого складу залізничних операторів; ● активи банків; ● недобудовані споруди. Поступово сервіс перетворюється на величезний державний вітчизняний маркетплейс, де можна купити будь-що. У найближчому майбутньому на додачу до малої приватизації очікується запуск великої приватизації.
=================

Пенсію киянина та тернополянина розділяє 79%. І це надовго

У Барселоні жінкам дозволили плавати топлес в міських басейнах та водоймах