Депутата зі “Слуги народу” застукали за пікантною перепискою в Раді

Поділитися

Депутатка Слуги народу Олена Криворучкіна в Раді переписувалась з невідомим чоловіком, написавши що хоче займатися з ним коханням день і ніч

Переписку сфотографували журналісти видання «Страна» одразу після голосування за зняття недоторканості.

Ну добре шо хоч не прямо в Раді)

47-річна Олена Криворучкіна – еколог і економіст, кандидат економічних наук за спеціальністю економічна геологія, доцент кафедри економіки і підприємництва КЕІ КНЕУ імені Вадима Гетьмана. У Раду потрапила за мажоритарним округом №32 у Кривому Розі й посіла пост заступника голови комітету з питань екологічної політики.

Народилася вона 18 жовтня 1971 року у Кривому Розі. Зараз живе в Києві.

Свого часу Закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю біологія і з додатковою спеціальністю хімія, а також Криворізький економічний інститут КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю економіка підприємства.

У своїй дисертації, яку вона успішно захистила, Криворучкіна вивчала екологічні проблеми Кривого Рогу.

Загалом, Олена Криворучкіна є автором понад 70 наукових праць, серед яких наукові статті, монографії та підручники.

Політик вела романтичну бесіду в месенджері одразу після ухвалення закону про скасування депутатської недоторканності. Криворучкіна листувалася з людиною, яка у неї в телефоні записана як “Коханий”.

Пізніше вона пояснила, що листувалася під час перерви і порадила журналістам не заздрити її особистому життю.

Борщ від Гройсмана подорожчав на 22% за рік

Ректору Тернопільського економічного університету Андрію Крисоватому відірвало руку через вибух бомби, яку підкинули на подвір’я