111

Про це повідомив засновник UAnimals Олександр Тодорчук. За його словами, Мінкультури також створить робочу групу щодо виведення тварин із держцирків.
Зараз в Україні працює 7 державних цирків (у Києві, Львові, Харкові, Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі та Одесі), з бюджетним фінансуванням.

Україна якнайшвидше має стати державою, в якій не буде цирків із тваринами. Про це написав у Facebоok міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

«Вони залишаються епіцентром циркової експлуатації», – підкреслив захисник тварин.
Бородянський вважає, що Україна якомога швидше має стати державою, де буде відсутнє таке ганебне явище, як цирк з тваринами
Цього тижня відбулася зустріч представників влади з керівниками державних цирків, на якій мав обговорюватися алгоритм переходу на «цирк без тварин».

«Натомість, більшість розповідала про історію цирку і малюнки на античних фресках і вазах, любов і піклування про тварин в українських цирках, висловлювали турботу про дресирувальників, їх родини і їх тварин, а також, що без тварин цирк збанкрутіє, бо «люди приходять на тварин», – написала заступник міністра.

Вона додала, що, попри все, на зустрічі було досягнуто домовленості про те, що наступного тижня буде запропонований відповідний алгоритм.

«Однак, головне питання: що робити з тваринами? Без будівництва нового, сучасного «притулку» буде складно, але, можливо, будуть інші пропозиції?», – зауважила посадовець.

До слова, у вересні суд заборонив Одеському цирку використовувати диких тварин у виступах.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.