111

Комітет виборців України, який на президентських і парламентських виборах скомпрометував себе, обслуговуючи Петра Порошенка та його політичну силу, продовжує аналізувати фінансові звіти політичних партій. Станом на середину листопада політичні партії мали подати звіти за ІІІ квартал 2019 року, що включає період із липня до вересня.

Відповідно до звіту «Слуги Народу» про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру в політичній партії офіційно не працює жодної особи. Так, у графі «працівники складу апарату партії» вказано цифру 0. Для порівняння: у ВО «Батьківщина» офіційно працює 73 особи, в «Європейській солідарності» – 46 осіб, в «Голосу» – 3, Радикальній партії Олега Ляшка – 20, «Самопомочі» – 264, «Українській стратегії Гройсмана» – 3.

Варто відзначити, що «Слуга Народу» також не витрачала офіційно коштів на заробітну плату. Всього за період липня-вересня партія витратила 240 млн. грн., із них 0 грн. – на заробітну плату.

Крім цього в «Слуги Народу» не зареєстровано жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи.

«Складно уявити парламентську політичну партію, в якій би працювали особи виключно на волонтерських засадах. Зокрема, партію, в якої немає оплачуваного на постійній основі бухгалтера, охорони, секретаря, працівників прес-служби та оргвідділу. Багаторічна практика вказує, що такі партії можуть здійснювати тіньову оплату праці – «в конвертах». Схожа ситуація із місцевими осередками партій, які не мають статусу юридичних осіб. Закон “Про політичні партії в Україні” дозволяє існування місцевих організацій без такого статусу, однак, на думку КВУ, це свідчить про централізований характер управління та може бути спробою тінізації партійного життя. Зокрема, такі місцеві організації не здатні проводити повноцінну фінансову та господарську діяльність через відсутність рахунків у банках. Однак це також полегшує життя партіям, які не зобов’язати звітувати про діяльність осередків без статусу юросіб перед НАЗК», – заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Відповідно до даних Реєстру політичних партій «Слугу Народу» було офіційно зареєстровано 31 березня 2016 року.

1 comment

  1. Михайло Похуїст

    Ще раз вжесьти ПЕРЕКОНАЛИСЯ, що немає ніякої реально ПОЛІТИЧНОЇ СИЛИ під цією назвою… Все це – видумка фантазії того “цинічного бандери” Коломойського і піzдобратії з МВФу… Досить чутно вони вираховували ПОБАЖАННЯ українського ЕЛЕКТОРАТУ ще до вибОрів – перебОрів, щоб повалити “режим Порошенка” – брехуна і пиздабола… При Нашій наївності і ДОВІР’Ї – їм ЦЕ вдалося… Тепер вони ( СН ) осідлали фінансові потоки, взялися й за РЕСУРСИ – вже й до ЗЕМЛІ добралися… Якщо Ми – не виступимо усі як один ПРОТИ такого білоденного грабежу – так воно й станеться… Я – не вангую, але – при Нашій байдужості – все вказує на ЦЕ неподобство тих “слуг” хуй знає ЯКОГО Народу… Честь ! Думаю, що Народ – отямиться Сам і переконається, що Нас – ошукують жиди… Як писала Михальда : “на землю без людей прийдуть ( і будуть РОЗПОРЯДЖАТИСЯ, бути ТУТ ґосподарями ) люди без ЗЕМЛІ”… Щось приблизно ТАК і статися може ? Чи нє???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.