17 січня у Тернополі дасть концерт Іван Попович

Поділитися

17 січня в драмтеатрі дасть концерт пісенний отаман Карпат, народний артист України Іван Попович зі святковою програмою “Щасливого Різдва, Щасливого Нового Року”. Спеціальний гість гуморист Ігор Чепіль.

Глядачі зможуть почути і насолодитися як прем’єрами нових пісень, колядок, так і відомими хітами. Проникливий голос, потужна енергетика та любов до рідної землі – все це поєднав у своїй творчості Іван Попович. В його піснях зібрана вся краса Карпат, а мелодійні композиції ніколи не залишають байдужими слухачів.

Пісні з репертуару Івана Поповича належать до Золотого фонду української естради. Мабуть, нема таких, які ніколи не чули “Золото Карпат”, “Василина”, “Розлук не буде”, “Щасливого Різдва”, що найкраще висловлюють найтепліші емоційні переживання.

Під час його виступів не буває пасивних глядачів. Сам того не помічаючи, починаєш наспівувати, так і тягне пуститися в танок. Іван Попович залишається одним із найяскравіших та колоритних представників української естради тому, що не зраджує собі. В його піснях завжди чутно, що він родом із карпатського краю, і пишається цим. Це викликає повагу.

Тож не змарнуйте нагоди насолодитися доброю українською піснею та колядою! Квитки на концерт у продажу.

Підсумки-2019

Водій втік з місця ДТП, залишивши в салоні травмованих пасажирів