111

Про роботу мобільної групи з протидії домашньому насильству в Тернополі йшлося на робочій зустрічі, яка відбулася в обласному управлінні поліції. Участь в обговоренні взяли співробітники управління дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності Нацполіції, управління патрульної поліції Тернопільської області та представниця ОБСЄ.
Мета зустрічі – обговорити проблемні питання, які виникають у роботі мобільної групи з протидії домашньому насильству та надати практичну допомогу. На даний час мобільна група працює лише в обласному центрі. До її складу увійшли вісім працівників, яких обрали з числа патрульних, дільничних офіцерів та співробітників ювенальної превенції.

За три місяці роботи мобільної групи поліцейськими було здійснено 613 виїздів на повідомлення про факти домашнього насильства, складено 296 адміністративних протоколів та винесено 245 термінових заборонних приписів. За результатами проведених перевірок відкрито 10 кримінальних проваджень.
Виїхавши на місце події, правоохоронці оцінюють ситуацію, опитують свідків, очевидців та з урахуванням результатів оцінки ризиків приймають рішення щодо винесення заборонних приписів кривднику.

Серед основних завдань мобільних груп також проведення профілактичної роботи та надання допомоги постраждалим особам від домашнього насильства. Поліцейські закликають жінок, дітей та чоловіків не замовчувати факти жорстокого поводження в родинах та не боятися звертатись за допомогою, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

1 comment

  1. Михайло, 60 років

    Ви там, на “верху” ! Не займайтеся такою, вибачте – ХУЙНЕЮ, як “мобільні групи” ? На постійній ОСНОВІ повинні ПРАЦЮВАТИ денно ( і нощно ! ) усі дільничні інспектори Нашої Тернопільщини !! На кожному офіційному веб-сайті тепер уже ОТГ – ОПРИЛЮДНЕНО і номери мобільного свого дільничного ( бажано – офіцера, зі стажем роботи в органах, знаючих і ЗУ, і уміючих, в випадку необхідності – скрутити бешкетника та доправити в райвідділок ! Отак має бути ! Спочатку – на Тернопільщині, а потіим, мож’ і на усій території, поки що – підконтрольній українській владі !!! Пам’ятаю, бо м уже старий, що при СРСР в с. Більче-Золоте на Борщівщині – був ОДИН-єдиний участковий Стриєк Ярослав Лук’янович, сам давав раду, бо й тоді, та й завше знаходяться всякі виродки в суспільстві, але ПОРЯДОК в 4-х селах – підтримував ! Не було ні мобільних, нічо’, але як баба-доярка пожалується навіть вночі чи на пияка, чи на злодія, то уже з наступного ранку – підмітав вулиці в райцентрі !! І усі земляки, хто побачив “таку РОБОТУ” тодішньої міліції – тричі задумувалися… ВИХОВНИЙ МОМЕНТ, починаючи від шкільного ВІКУ з Громадянами тре’ проводити, зрозуміло ? Начальнички… Міняти Вас там тре’ як рукавиці, бо планомірної і ЦІЛЕСПРЯМОВАНОЇ Вашої роботи – не бачу… Україну “ЛЮБИТЕ”, коли або премію, або медаль отримувати тре’ ? Нє ?? А РОБИТИ і вміти навіть гордо похвалитися ЗРОБЛЕНИМ – нема ? Христос народився !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.