111

Біда! Немає коштів в кінці року на зарплату працівникам дитячих садків району, медикам при мінімальних нарахуваннях на грудень…
Але чиновники при цьому чомусь не бідують!
Ось розрахунок зарплати працівників апарату районної ради за 11 місяців цього року.
Голові райради Віталію ФРЕЯКУ нараховано за 11 місяців 2019 року 274 тисячі 177 грн., його заступнику і куму Василю Вонсяку – 234 тисячі 562 грн., керуючому справами (по простому – завканцелярією) пенсіонеру Василю Григоришину – 203 тисячі 202 гривні, заступнику керуючого (є навіть така жирна посада) пані Галині Вікарчук – рівно 200 тисяч грн.!
Тобто на чотирьох начальників за рік виходить понад мільйон гривень!
А скільки треба на зарплату вихователям і працівникам дитсадків на грудень?.. Мабуть в рази менше…
Може пора скоротити нікому не потрібний апарат начальників хоча б наполовину і тоді із зарплатою будуть виховательки, вчителі і медики району, ще й залишиться!!!
З “легкої руки” депутатів районної ради, які мають представляти в раді інтереси виборців району, тих же вчителів, вихователів і виховательок діток наших дитсадків, медиків, а чомусь голосують за інтереси чиновників виділяючи кошти на утриманців з апарату.
Невже завтра наші депутати з бюджетної комісії високоповажні пани Іван КАРАЧКА, Йосиф ФРЕЯК, Олег ЩИГОЛЬ, Михайло БОБИН, Руслан КРУПА, Ілля КОЗИРА знову проголосують за виділення мільйонів на утримання апарату, а не на вихователів дитсадків, вчителів, медиків і інших виборців, які утримуються коштом районного бюджету нашої громади?
А ще є чималі видатки на утримання службових авто для начальників, енергоносії для опалення просторих кабінетів, їх обладнання на які коштів теж не жаліють.
Всього на утримання виконавчого апарату райради на 2019-й рік депутати затвердили витрати у сумі 5,1 млн.грн.!
Якщо так, то виборці можуть сміливо питати задля чого вони йшли в раду і чиї інтереси там преставляють: пана В.ФРЕЯКА і К* бюрократів, чи громади, яка за них голосувала і яким обіцяли боротися за процвітання району, якого скоро вже мабуть не буде?
До речі, район є дотаційним і понад 60% надходжень до бюджету приходиться на подачки з Києва, бо “жирні коти” з райради “проїдають” своїми захмарними як для Бучача зарплатами і витратами на різні витребеньки замість того, щоб дбати про його наповнення!

Володимир Простий

1 comment

  1. Михайло Похуїст

    Є така категорія “працівників” майже ЗОВСІМ непотрібних в сучасних РАДАХ – називаються “керівні підараси”… Що це за ЗВІР такий ? Такий, що навіть гне має малого ПОНЯТТЯ : А для ЧОГО ж існує якась районна РАДА ? Чиї інтереси має представляти і ВІДСТОЮВАТИ перед вищестоящими, в тому числі – й Законодавчим в державі Україна Органом ВЛАДИ ! Вам “таких” як теперечки “депутатів”, що Вас не представляють – там треба ? Порозганяйте нахрин і оберіть більш ВІДПОВІДАЛЬНІШИХ, молодших та БЕРУЧКИХ до РОБОТИ, а не до НАЖИВИ !! От і усе ! Усе – в ваших руках !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.