111

28 січня 2020 року НАБУ і САП повідомили колишньому народному депутату України про підозру у внесенні завідомо недостовірних даних у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 Кримінального кодексу України). За даними слідства, у щорічних деклараціях за 2015, 2016, 2017, 2018 роки, а також у декларації, поданій у серпні 2019 року, перед звільненням із посади народного депутата, підозрюваний не вказав:
фінансові зобов’язання у розмірі 52 млн грн;
нерухомість за кордоном вартістю 2,32 млн швейцарських франків;
наявність у власності приватного підприємства з часткою у статутному капіталі 98,2%, що у грошовому еквіваленті сягає понад 467 тис. грн).
Досудове розслідування вказаних фактів детективи НАБУ здійснюють із травня 2017 року.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.3 comments

  1. Михайло, 60 років

    І що ж то за такий НАРОДНИЙ ? Як хоч його прізвище ? Отак як “подає ІНФУ” цей редактор Борис Машлянка – Ми ніколи ніякого ПОРЯДКУ в державі Україна НЕ ДОЧЕКАЄМОСЯ… Є достовірна ІНФА – НАЗИВАЙ речі своїми іменами, нема – то й не тре’ патякати… А на рахунок ВІДОМОСТЕЙ, вписаних власноручно в Е-декларації – майже у всіх декларантів така “картина маслом”… Чи в Барни Степана, чи і в Олега, з того племені… Навіть в нашого селищного, Мирончука Віктора – теж є “проблеми з законом”… Прийде ПОРА… Й ВІДПОВІДАТИ тре’ буде, прийде !

  2. Михайло, 60 років

    В кожного декларанта – така сама “картина маслом”… Хоч би ПРІЗВИЩЕ вказав той Автор ?! Слабо ??

  3. Михайло Рашпіль

    А попередній мій КОМЕНТ – безслідно щез ?? Куди “подівся” – знає лише редактор ?!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.