111

На дев’ятирічного вихованця дитячого будинку напала собака. Нещастя трапилося 28 січня близько 11:30.

За попередньою інформацією, хлопчик йшов до школи, коли побачив на дитячому майданчику одного із будинків прив’язану до лавки собаку породи хаскі.

Він хотів погладити тварину, але остання накинулася на дитину, вкусила за руку, а потім ще й за обличчя. На момент нещастя власників тварини поруч не було.

Перехожі викликали швидку. Люди, які мешкають в даному будинку кажуть, що це вже не вперше дана собака кидається та кусає дітей. Господарі тварини за кордоном. Хаскі вигулює родичка, але вона не може втримати тварину.

Потерпілого госпіталізували до лікарні та готують до операції. На місці події працюють правоохоронці.

Вирішується питання про внесення даного факту в Єдиний реєстр досудових розслідувань, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області1 comment

  1. Василь

    У мене в дома живе маленька собачка породи ” Український тер”єр” – моя назва. Вона також не любить коли діти або дорослі хочуть погладити її. Через це вона відхиляється або відходить, гарчить або імітує напад із захистом. Я запитую дітей або дорослих – а ви запитали у собачки – чи можна її погладити ? На мене дивляться, як на ненормального. Я їм пояснюю дану ситуацію – якщо я підійду до незнайомої дитини або дорослої людини і захочу їх погладити – то яка реакція буде у них – відхилятися і відходити, словесні вислови ( гарчати ) або лізти у бійку ( нападати і захищатися). Після запиту у собачки дозволу її погладити – вона дає дозвіл або відмову – помахуванням хвостиком або тихим гарчанням. Якщо, той хто хоче погладити наших менших, а може рівних, братів з поганими думками – нашкодити, боятися, махати руками або втікати від них, – бо батьки змалку закладали в голову бійся їх, втікай від них – то тварини телепатично це відчувають і відповідно діють. Собака ніколи не нападе на людину, якщо вона стоїть нерухомо, не махає руками даже з палкою в руках. Вона підбіжить. обнюхає і відійде.
    Волонтер Василь

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.