Евакуйована з Уханя українка показала, в яких умовах люди відбуватимуть карантин в Нових Санжарах

Поділитися

Українців та громадян інших держав, яких напередодні евакуювали з китайського Уханя на два тижні поселили у медичний центр Національної гвардії “Нові Санжари” у Полтавській області. Одна з українок показала, у яких умовах евакуйовані відбуватимуть карантин.

Українка показала кімнату, в якій живе. На відео видно, що ліжка та інші меблі у кімнаті старі. У дверях відсутній замок, хоча є ключ. При цьому українка скаржиться на те, що “душ вдарив її током”.
Напередодні літак з евакуйованими із Уханя українцями та іноземцями приземлився у Харкові. Загалом із Китаю евакуювали 72 людини – 45 українців та 27 іноземних громадян. Трьом громадянам і дівчині з собачкою відмовили в евакуації із зони спалаху коронавірусу COVID-19.

Евакуйовані два тижні перебуватимуть в обсервації у закритому медзакладі Нацгвардії у Нових Санжарах. Однак місцеві жителі зустріли громадян протестами, заблокованими дорогами та агресивною поведінкою Для забезпечення порядку до населеного пункту стягнули Нацгвардію та поліцію. У результаті зіткнень постраждало 10 людей, у тому числі 9 правоохоронців, повідомляє “Дзеркало тижня”.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Лелека прилетів на святу літургію, коли поминали Небесну Сотню

Премію імені Леся Курбаса присудили головному режисеру Одеської опери