Небезпечніше, ніж коронавірус!

Поділитися

Сьогодні вранці прийшла на роботу. Були заплановані зйомки. На вході мені виміряли температуру, через ситуацію з коронавірусом. Усе в нормі. Оскільки зараз проблеми з громадським транспортом, ходжу пішки. Звісно, захекалася, і один раз кашлянула. Підбігає до мене менеджер філії UA:Тернопіль і каже, ви хвора, я не допускаю вас до роботи. Пишіть заяву про перехід на дистанційну роботу. Відповіла, щойно виміряли температуру, все гаразд. За кордоном в період поширення вірусу не була.
Через 15 хвилин прибіг уже до кабінету. Я вам сказав, у вас ГРВІ, пишіть заяву. До роботи не допускаю! Якщо не напишете заяви, викликаю поліцію, швидку. Кажу, та, будь ласка, чекаю. Звісно, не викликав, натомість почав знову “пресувати”. Розмовляв так, наче зі злочинцем, вину якого доведено. Слухати нічого не хотів, зрештою, проблеми з комункацією помічала давно.
У результаті такого морального- психологічного тиску менеджера- стрес, підвищений артеріальний тиск. Впала, пошкодилася. Зараз лікуюся, але, звісно, не від – ГРИПУ та ГРВІ,
Спілкувалася сьогодні з професорами- інфекціоністами, медиками найвищого рангу- вони хапаються за голову. Запитують, хто дав право посадовцеві озвучувати і ставити медичні діагнози? Він не переплутав місце роботи? Хто дав право у такий складний період сіяти паніку, замість того, щоб зберігати спокій?! Хто уповноважив його на такі неправомірні кроки? І, зрештою, хіба так себе ведуть люди. які працюють на суспільному мовнику- мовнику з високими професійними та етичними стандартами. Так нам кажуть. Нещодавно навіть Кодекс етики журналіста прийняли. Потрібна річ, але для кого його писали? Чи читав його менеджер UA: Тернопіль?
Людина, яка очолює телерадіокомпанію, мала б це розуміти, навіть, якщо сама не є журналістом, але… це питання фаховості, компетентності, культури керівника. На жаль, є такі, які займають, очевидно, не свої місця. Це моя – особиста думка.
Хіба мав право менеджер на такі неправомірні дії, скажіть, будь ласка? І чого чекати суспільству від суспільного телебачення, на якому окремі керівники так себе ведуть?
Знаю, що після опублікуваня цієї статті, у мене можуть виникнути чималі проблеми на роботі. Усе це уже було, колись. КАЖУ УСІМ- НЕ БОЮСЯ!!! Знаю, що ми переживемо усе- війни, коронавірус, корупціійні скандали, але некомпетентних випадкових людей ми здолаємо тільки- РАЗОМ!!! Вони не мають право псувати імідж мовника, який називається – Суспільне і функціонує за гроші держбюджету! Тримаймося!

Тернопільську облдержадміністрацію очолить Володимир Труш

“Все працює через сраку”: лідер гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин розповів, як опинився у Білій Церкві з підозрою на коронавірус