Сьогодні зареєстровано один випадок з підозрою на COVID – 19 з Тернопільського району

Поділитися

Як повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом станом на 9 годину ранку 20 березня у Тернополі не зареєстровано жодного випадку COVID-19. На жаль, зареєстровано один випадок з підозрою на COVID – 19 з Тернопільського району
В Україні лабораторно підтверджено 26 випадків COVID-19, з них 3 летальних (станом на 22:00 19 березня)
За інформацією МОЗ, на даний момент в Україні перевіряють 316 підозр на інфікування коронавірусом. 26 випадків уже підтверджено, 3 з них – летальні.

Крім того, зареєстровані випадки зараження всередині України, а кількість підозр зростає.
Статистика в регіонах на 20 березня

Івано-Франківська область – 1 випадок (летальний). 19 березня в МОЗ підтвердили першу смерть від СOVID-19 в регіоні. Пацієнтка померла через добу після госпіталізації. Жінка тривалий час лікувалася вдома і пізно звернулася в лікарню, перебуваючи вже у важкому стані.

В Житомирській області – 2 випадки (1 з них летальний). Новий випадок коронавіруса підтвердився 19 березня. Захворів 56-річний чоловік з Житомира, який недавно повернувся з Австрії. 17 березня в Радомишлі від СOVID-19 померла жінка похилого віку.

У Києві – 3 підтверджених випадки. 19 березня стало відомо, що тест на коронавірус дав позитивний результат у чоловіка 50 років, який відвідав Швейцарію.

Дніпропетровська область – 2 інфікованих. Перші випадки захворювання коронавірусом на Дніпропетровщині підтвердилися 19 березня у громадян, які недавно були за кордоном. Пізніше в ОДА повідомили про те, що це подружня пара, яка повернулася з Франції. Їх стан задовільний, вони перебувають під наглядом лікарів.

У Києві – 3 підтверджених випадки. 19 березня стало відомо, що тест на коронавірус дав позитивний результат у чоловіка 50 років, який відвідав Швейцарію.

Трьома днями раніше СOVID-19 в Києві подвердили у хлопця, який контактував з померлою пенсіонеркою з Житомирської області. Також коронавірусом заразилася жінка, котра відпочивала у Франції.

Київська область – 2 хворих. Коронавірус виявлено у народного депутата Сергія Шахова 17 березня. Наступного дня тест на СOVID-19 виявився позитивним у його дружини.

Донецька область – 1 інфікований. Перший випадок захворювання коронавірусом у регіоні підтвердився у 52-річного жителя Маріуполя, який нещодавно відпочивав в Єгипті.

У Чернівецькій області – 15 випадків інфікування. Серед захворілих – троє дітей віком 10 років, 10 і 6 місяців. Всі відчувають себе добре і отримують симптоматичне лікування.

Чоловік із Чернівців – перший, у кого діагностували коронавірус в Україні 3 березня, вже видужав.

17 березня стало відомо про смерть 33-річної мешканки Чернівецької області. Аналіз на коронавірус у жінки був позитивним, проте лікарі вважають причиною смерті патологію іншого типу.

Підозри на коронавірус

У Львівській області 27 людей перебувають у лікарні з підозрою на коронавірусну інфекцію. У всіх спостерігаються симптоми ГРВІ. 19 березня був госпіталізований 46-річний чоловік, син якого очікує тесту на СOVID-19.

У Чернівецькій області – 28 підозр на коронавірус, 5 з яких вже підтверджені. 7 людей звернулися до лікарів за останню добу.

У Житомирській області госпіталізували подружжя, яке контактувало з померлою з Радомишля. 19 березня у них піднялася температура, з’явилася задишка. Чоловіка і жінку госпіталізували.
У Донецькій області за минулу добу – 3 нових підозри. Жінка з дитиною з Костянтинівки і жінка з Мирнограда нещодавно відпочивали в Єгипті і були госпіталізовані з ознаками респіраторного захворювання.

У Вінницькій області перевірялися 4 підозри на коронавірус. 18 березня тести дали негативний реультат. Однак в той же день було виявлено 2 нових підозри. Один чоловік приїхав з країни, де спостерігається висока захворюваність і контактував із інфікованим СOVID-19.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Хруні Тернопільської облдержадміністрації провели конкурсний відбір проектів громадського бюджету без медичних масок

0

У ставки Козівщини запустили майже 400 кілограмів риби