У Тернополі дезінфікують тролейбуси тричі на день, але водії маршруток як бігали в туалет в кущі, так і далі видають здачу та білети не надто чистими руками

Поділитися

У Тернополі триває проведення протиепідемічних заходів та обмежень у зв’язку із розповсюдженням коронавірусної інфекції у понад 100 країнах світу. Одним із таких заходів є щоденна ретельна дезінфекція міського громадського транспорту. Про це повідомляє сайт Тернопільської міської ради. Тільки там не говорять, що йдеться про 60 одиниць транспорту. А в Тернополі курсує понад 400 маршруток. І щодня ці водії бігають у кущі посадок, парків та на кінцевих зупинках. Наприклад, у парк Топільче із зупинки Пилипа Орлика, Симоненка тощо. Там навіть не має де руки помити. Більше того, знайомі водії журналіста інтернет-газети “Про все” розповідали неодноразово, що маршрутки миють в калабанях. Про яке миття маршруток тричі на день йдеться, якщо водії працюють за кермом 12-15 годин, а на перерву мають 5-7 хвилин. За цей час не всі мають можливість сходити цивілізовано в туалет, помити руки, пообідати.

У КП «Тернопільелектротранс» розповідають, що від початку епідемії коронавірусу у світі, дезінфекцію комунальних тролейбусів та автобусів проводять тричі на день – вранці, під час заїзду транспорту на технічний огляд (на перерві) та ввечері. Під час процедури працівники дезінфікують увесь салон громадського транспорту розчином неохлору, який є безпечним для пасажирів.

Робітники, які проводять дезінфекцію, працюють у відповідних засобах захисту.

Щодня на базі комунального підприємства «Тернопільелектротранс» дезінфекцію проходять 52 тролейбуси та 16 автобусів, які виїжджають на маршрути міста.

Наголошуємо, у Тернополі працює цілодобова телефонна лінія оперативного штабу, куди необхідно звертатися у разі виявлення симптомів, схожих на ознаки коронавірусу: (098) 441 59 81.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

В Україні запровадили карантин на три тижні: най ся діє Божа воля

Меркель: Коронавірусом перехворіє до 70 відсотків населення, потрібно виграти час