111

Кризові явища яскраво демонструють внутрішню сутність людей, фірм, організацій чи партій. Тернополяни вже давно знають гнилу суть міського голови Сергія Надала. Не кращими є його шобла з депутатськими мандатами у Тернопільській міській раді. Загальновідомо, що це вони розграбували парки, комунальну власність, наживаються на прибиранні міста та ремонтах. А сьогодні Сергій Надал і кілька депутатів свободівців продемонстрували у соцмережі як нібито дбають про тернополян, а насправді – піаряться на їхній біді.

Розікравши сотні мільйонів гривень своїми ганебними рішеннями, депутати і мер рознесли подачки злиденним тернополянам. Звісно, розрахунок мерзотників простий – восени мають бути місцеві вибори. Саме тому на продуктові пакети свободівці понаклеювали партійну символіку. Ганебна практика з совдепівських часів перекочували у методичку  патріотичних пристосуванців.

Використовуючи адмінресурс – Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – свободівці демонструють, що орієнтуються на збідований електорат, який за пляшку олії, кілограма макарон проголосує і за Кучму, і за Януковича, а тепер і за свободобівців. Адже пересічні мешканці Тернополя знають, що ця політична бидлота залишила без роботи навіть двірників, прибиральників комунальних підприємств. Тепер роздування пилюки в Тернополі – бізнес тягнибаксів на 20 мільйонів гривень щороку.

Прихильники Надала скажуть – так зараз тернополянам складно, дехто їсти купити не має за що. Це звичайно так, але для чого мер і його команда посіпак наклеїла на пакети ганебне партійне тавро? Для чого фотосесії? телекамери?

У цивілізованому світі, за християнськими заповідями, добро твориться не так… А чому?

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp 

1 comment

  1. Марія

    Так, восени вибори, тому і такий піар! Ну, аякже пропустити таку можливість! а ось з чим зовсім незгідна:”Ганебна практика з совдепівських часів перекочували у методичку патріотичних пристосуванців”- ніколи не роздавали продуктових пакунків-не плутайте,тим паче з символікою. І так всі голосували за одних кандилатів-цк було! А піар з символікою- вигадки нашого часу. Щоб бува не забули кому не “надякуватись”…..І,повірте, знайдуться багато підлабузників, які “щиро” прославлятимуть подвиги нашого мера, забувши про його справжні справи- винищення нашого файного міста …..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.