Що відбувається в епіцентрі епідемії коронавірусу на Тернопільщині?

Поділитися

Як насправді складно здати тест на коронавірус в епіцентрі епідемії на Тернопільщині інтернет-газета “Про все” повідомляла 6 квітня. 

Що відбувається сьогодні у Монастириську можна дізнатися з повідомлення керівника штабу Павла Дроня:”На 18.00 в Монастириському районі виявлено інфікованих коронавірусом – 131 особа:
м.Монастириська – 72,
с.Швейків – 14,
с.Ковалівка – 12 (1 летальний),
с.Горішня Слобідка – 9 (1 летальний),
с.Гончарівка – 6,
с.Бертники – 3,
с.Дол.Слобідка, с.Григорів, с.Устя-Зелене, с.Дубенка – 2,
с.Чехів, с.Коржова, с.Криниця, с.Велеснів, с.Доброводи, с.Нова Гута, с.Заставці – 1.
В їх числі медперсоналу – 38 (11 лікарів, 27 медсестер та фельдшерів),
7 дітей, 12 держслужбовців, 3 поліцейські, 2 вчителі, 1 священик, 1 завдитсад, 1 рятівник НС, 1 голова ОТГ, 1 сільський староста.
В районі обстежено 668 осіб (237 медиків).
В Монастириському шпиталі перебуває 32 хворих ( 19-середній стан, 13 – легкий).
В Тернопільській лікарні – 3 (середній).
Решта інфікованих на самоізоляції (в них легка безсимптомна форма захворювання).

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ РОДИНАМ
ОКСАНИ БРОДЗЯК (83 роки, с.Гор.Слобідка) та ІВАНА НИКОЛІВА (55 років, с.Гончарівка, водій автомобіля швидкої допомоги), які сьогодні у цей складний час пішли з життя…
При шпиталізації їм було клінічно виставлено підозру на COVID-19. Оксані Бродзяк «+» на коронавірус лабораторно підтвердився. Померла вранці. Поховали її сьогодні.
Іванові Николіву, шпиталізованому з пневмонією, 29.03.20 ПЛР-тест показав «мінус» на COVID-19, вчора зранку Експрес-тест теж показав «мінус», вчора ввечері повторно взяли біопроби для лабаналізу. Опівночі він помер. Поховання завтра. Результати аналізів очікуються до кінця сьогоднішньої доби.
Лікарі робили все необхідне…

Сьогодні районний шпиталь поповнився 90 захисними костюмами, 18 пульсоксиметрами, 45 респіраторами, 1 аспіратором, 300 захисними екранами. Допомога надійшла від благодійників, а також по лінії МОЗу. Дякуємо всім!
В рамках співпраці з соціально-відповідальним бізнесом, з метою забезпечення найбільш вразливих верств населення в період карантину, районом отримано та роздано людям похилого віку, які перебувають під опікою райцентру соціального обслуговування, 417 продуктових наборів по всіх населених пунктах району, зокрема: на Монастириську ОТГ – 137 наборів (на 10 нас.пунктів), Коропецьку ОТГ – 55 (на 6 нас.пунктів), сільським радам – 225 (на 26 нас.пунктів). Подяка всім благодійникам, причетним до цієї гуманітарної акції!

Підписати петицію за чисте повітря у Тернополі можна тут

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp 

Мер Тернополя Сергій Надал і депутати-свободівці почали піаритись на людській біді

Учнів, батьків, вчителів та директорів шкіл запрошують пройти опитування щодо навчання в умовах карантину