Моспархат й далі шокує вату Тернопільщини

Поділитися

На 6 році російсько-української війни у цивілізованій країні не було б мови про існування церкви країни-агресора. Але й після загибелі 14 тисяч українських воїнів на Донбасі, сотень заражених коронавірусом вірян, монахів та священників моспархатних Почаївської лаври та Києво-Печерської, мешканці Тернопільщини дивуються як це дико поступають заробітчани в рясах московського підпорядкування.

“Мешканці села Підгайці Шумського району, обуренні на місцевого священика московського патріархату Хіміча Василя (на фото). Причина обурення, наруга над святим хлібом, а саме пасками, які були висипані прямо на гноєві. За словами свідків, ці паски люди зносили священнику протягом суботи та неділі, на Провідну неділю. Освячення пасок проводились у новозбудованій капличці села Підгайці. За словами односельчан, прихожани приходили таємно попри заборону масових зібрань під час карантину. А вже 4 травня селяни побачили, як на суміші виділень свійських тварин за хлівом у дворі, де мешкає священнослужитель, лежить велика кількість великоднього хліба, що люди зносили для освяти.
Чи можна було роздати освячені паски малозабезпеченим чи пристарілим? Чому саме на гній, освячений хліб? Яка ваша думка, як мав би поступити цей чоловік, який має навчати вірних не тільки словом, але й живим прикладом? Фото та розповідь мешканців села Підгайці”,- йдеться у пості групи Типовий кременець, яка теж доволі часто відзначається совковістю.

На нашу думку, якщо державні мужі не можуть прийняти адекватних рішень в критичний час для країни, то українці мали б, як мінімум, ігнорувати цю агітаційну структуру Кремля. Керівництво України мало б прийняти рішення, які забороняють діяльність ворожих агентів впливу на території України. Але про що ми… Був сивочолий гетьман 5 років. Нині – криворожиця… А кінця і краю московським зайдам не має…

Патріотам України можемо побажати єдине – розвивайте критичне мислення, не впадайте в паніку, займайтесь самоосвітою.

А ті що несуть ватним батюшкам великодні паски мають самі зрозуміти, що щось не так коїться в їхньому селі. Чому це згадують на Службі Божій Кіріла, який прагне знищення України. Можливо, це краще зрозуміють їхні діти. Має зростати рівень освіти, а з нею здорове критичне мислення. Наразі ж дивуватись нічому…

У боротьбі з торф’яними котельнями у Тернополі краще вибрати нового мера чи блокувати дороги?

Як «прокачати» імунітет ? Поради фахівців