Навчальний рік на Тернопільщині завершать дистанційно

Поділитися

Навчальний рік у закладах освіти на Тернопільщині завершиться дистанційно. А випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ЗНО. Державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів цьогоріч скасована.
«Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ЗНО. Воно буде проходити з 25 червня до 17 липня. Очікуємо, що вступна кампанія розпочнеться вчасно і з вересня випускники сядуть за студентські лави», – зазначила начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Ольга Хома. Також Міністерство освіти України рекомендує цьогоріч утриматися від проведення масових заходів, зокрема останніх дзвоників та випускних вечорів, аби запобігти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
«Рішення про проведення таких заходів несуть педагогічні ради навчальних закладів. Рекомендація Міністерства освіти і науки України – проводити всі заходи онлайн. Формат заходу може бути будь-який. Думаю, такий останній дзвоник запам`ятається на все життя і випускникам, і вчителям, і батькам. Адже він буде проходити у такій формі вперше», – зазначила Ольга Хома, повідомляє сайт Тернопільської облдержадміністрації.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

На Тернопільщині від коронавірусу помер колишній заступник міністра культури Словаччини

Як залишитись активним та підтримати гарний настрій?