Чимало людей усвідомлюють, що Суспільне фінансують з їх податків. Тож чи хочуть вони за власні гроші дивитися НІПРОШОУ, яке їм пропонують на телебаченні? Не мати можливості слухати якісне радіо, бо його остаточно добивають?
Споживач, який платить податки, не знає, що без нього уже вирішили, що саме і скільки він має дивитися на Суспільному, а що ні. Споживача ніхто не питає. Не зважаючи на те, що якраз у регіонах вирує різноманітність життя, людям нав’язують однотипну телевізійну картинку з Києва.
Єдиний мовник в Україні, який не належить олігархам, руйнують”- повідомляє Захист регіонального суспільного мовника України