Дожилися: на шостому році російсько-української війни московська церква збудувала храм у Тернопільській області

Поділитися

Шість років вже триває російсько-українська війна, загинуло понад 13 тисяч українських воїнів, які захищають нашу землю від кремлівських загарбників, а в Україні й далі триває духовна окупація. Ще було б зрозуміло, коли таке відбувалось би на зросійщеному сході чи півдні України, але в патріотичній західній Україні…buy dnp

“12 липня 2020 року, у 5-ту неділю після П’ятидесятниці, день пам’яті святих апостолів Петра і Павла, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій звершив освячення новозбудованого храму в с. Шкроботівка Шумського району Тернопільської області”,- повідомляє замаскована прокремлівська Українська Православна Церква

Саме ієрархи цієї феесбешної агентури в рясах відмовились у Верховній Раді встати і вшанувати загиблих українських героїв на фронті російсько-української війни.

В офіційному повідомленні московської церкви, замаскованої під українську, йдеться:”Його Високопреосвященству співслужив благочинний протоієрей Михаїл Костюк, настоятель храму протоієрей Георгій Гонтарук та духівництво єпархії. Після причастя владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом. Настоятеля храму отця Георгія Гонтарука було возведено у сан протоієрея.  Літургію співали три хори.Під час богослужіння була прочитана молитва за припинення коронавірусної хвороби, за місцеву владу, лікарів та воїнів ( цікаво, яких сами – московських зайд, освячених кірілом?)
Наприкінці Літургії перед іконою свята був звершений чин славління та прочитана молитва святим первоверховним апостолам. Після чого Його Високопреосвященство привітав усіх вірян зі святом і висловив велику подяку всім прихожанам і також вручив великі нагороди. Із благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія було нагороджено іконою Божої Матері головного мецената Андрія Васильовича Бібу.

Також із благословення Предстоятеля УПЦ митрополита Онуфрія, нагороджено орденом Української Православної Церкви імені преподобного Іова Почаївського будівельника цього храму Василя Федотовича Дмитрука, місцевого жителя.

Також медаллю рівноапостольного кн. Володимира нагороджено Максима Анатолійовича Глобенко, директора колективу БК “Оверхол України”. Громадська Організація “Православне Братство Святого Рівноапостольного Князя Володимира” подарувало храмові ікону святого рівноапостольного князя Володимира та ікону святого Луки Кримського з частиною його святих мощів. У відповідь митрополит Сергій подарував БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ФАВОР” ікону Почаївської Божої Матері”,- ніби насміхаються про Крим, інформують духовні окупанти своїх кремлівських кураторів з ФСБ.

Замок у Золотому Потоці – головна садиба роду Потоцьких

Червоний Хрест та Coca-Cola передадуть Тернопільському регіональному фтизіопульмонологічному медичному центру обладнання для боротьби з COVID-19