Монастириська центральна районна лікарня з порушенням замовила ліків на майже 160 тисяч гривень

Поділитися

Монастириська центральна районна лікарня, що в Тернопільській області, 29 червня підписала договір ТОВ «Медичний центр «М.Т.К.» вартістю 279,5 тис. грн на придбання лікарських засобів за спеціальною спрощеною процедурою для подолання пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19). Проте до списку внесла ліки, які не передбачені відповідною постановою Кабміну.

Так, згідно із законодавством, використання цієї процедури закупівлі можливе лише для певного списку медичних товарів та ліків, послуг тощо, зазначених у постанові Кабінету міністрів.

Натомість, у закупівлі лікарні на загальну суму 279,5 тис. грн понад половина препаратів не відповідає списку постанови – 56,8% або на суму майже 158,8 тис. грн, яка вже вимагає проведення конкурсної закупівлі.

Наприклад, замовили Лефлоцину на понад 60 тис. грн, який у постанові відсутній, або ж так само Цефепіму – на понад 40 тис. грн. Повний перелік дивіться в таблиці.

Раніше, в кінці квітня, Монастириська центральна районна лікарня також замовляла у ТОВ «Медичний центр «М.Т.К.» за цією спрощеною процедурою ліки, які відсутні в постанові Кабміну. Зокрема, в угоді на 84,9 тис. грн був той же Цефепім на понад 41 тис. грн.

«Медичний центр «М.Т.К.» входить в десятку компаній, які отримали замовлень на найбільшу суму в Тернопільській області за спрощеною процедурою для подолання пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19). Компанія належить Володимиру Мирончуку (15%), Наталії Марченко (15%) та кіпрській компанії «Сіа Емтеко Холдинг» (Sia Emteko Holding), повідомляють “Наші гроші. Львів”.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Чому у Тернополі, Ужгороді та Рівне повна срака з тестуванням коронавірусу?

Фірма колишнього водія з Києва продасть дитячій лікарні в Тернополі сучасний рентген-апарат вартістю 4,5 мільйони гривень