На Тернопілля зайшов потужний міжнародний ресурс

Поділитися

Інтернаціональна команда проектного стратега-аналітика Давида Картозія (США) розробила проект «Оздоровлення економіки України», який дозволяє кожному українцю отримати право на здійснення своєї мрії і почати власну справу, отримавши стартовий капітал від закордонних донорів. Його реалізовує Споживче Товариство «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ».
У нашій області за популяризацію та просування цієї багатовекторної програми допомоги місцевому бізнесу взявся відомий громадський діяч, тернопільський підприємець Михайло Ратушняк. За його словами, цей унікальний проект дозволяє реалізувати «Бізнес-ідеї» і «Бізнес-стартапи», підтримати «Працюючий бізнес, фермерство і виробництво», розширити «Товарні і ресурсні ринки», розвинути «Інфраструктурний бізнес територіальних громад», instant loans for people on benefits наповнити благодійні та соціальні фонди.
– Тернопільщина має унікальний шанс однією з перших областей продемонструвати величезний потенціал кооперування зусиль місцевого підприємництва та міжнародного бізнес-середовища. Ми можемо почати оздоровлення економіки України, так би мовити, «з низів», надавши простим українцям можливість за рахунок грантової програми, створювати свій рентабельний бізнес, переконаний Михайло Ратушняк.

Кременецький краєзнавчий музей розвиває гастрономічний туризм

У Дунайському біосферному заповіднику були випущені три молодих пугача