На Тернопілля зайшов потужний міжнародний ресурс

Поділитися

Інтернаціональна команда проектного стратега-аналітика Давида Картозія (США) розробила проект «Оздоровлення економіки України», який дозволяє кожному українцю отримати право на здійснення своєї мрії і почати власну справу, отримавши стартовий капітал від закордонних донорів. Його реалізовує Споживче Товариство «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ».
У нашій області за популяризацію та просування цієї багатовекторної програми допомоги місцевому бізнесу взявся відомий громадський діяч, тернопільський підприємець Михайло Ратушняк. За його словами, цей унікальний проект дозволяє реалізувати «Бізнес-ідеї» і «Бізнес-стартапи», підтримати «Працюючий бізнес, фермерство і виробництво», розширити «Товарні і ресурсні ринки», розвинути «Інфраструктурний бізнес територіальних громад», instant loans for people on benefits наповнити благодійні та соціальні фонди.
– Тернопільщина має унікальний шанс однією з перших областей продемонструвати величезний потенціал кооперування зусиль місцевого підприємництва та міжнародного бізнес-середовища. Ми можемо почати оздоровлення економіки України, так би мовити, «з низів», надавши простим українцям можливість за рахунок грантової програми, створювати свій рентабельний бізнес, переконаний Михайло Ратушняк.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Кременецький краєзнавчий музей розвиває гастрономічний туризм

У Дунайському біосферному заповіднику були випущені три молодих пугача